2703
2716
عنوان

خرید عید

370 بازدید | 60 پست

بچه ها من آخر برج ۶ رفتم ترکیه

جنسایی که گرفتم واسه عید استفاده میکنم

همه جنسا ترک

قیمتها رو براتون میگم با ایران مقایسه کنید.

خدایی اجناسشون واقعا قیمتش خوب بود

حتی غذاهاشم از ایران ارزون تر بود

البته ما رفتیم شهر وان

حالا قیمتها:

لباس واسه خودم:

مانتو 64

بافت ۴۶

شورت 6

روسری 20

خاک بر سرم دیگه چیزی نخریدم😐

واسه شوهرمم

شلوار 140

بافت 54

سویشرت 130

خلاصه ایران واقعا اجناس ایرانی هم خیلی گرون تر بودن

دیگه امسال لباس نمیخرم با اینکه تازه عروسم

رعایت کنید زندگی خیلی سخت شده

واقعا پول درآوردن سخته

من شلوار پارسالمم هنوز نو هست

کیف هم چند روز پیش تو شهرمون خریدم 65

کفش هم مال پارسالم هنوز نو هست

اینم از عید ما😅😅😅😅

هیچی😐

هیچکس منو لایک نکنه هیییییچکس

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من مانتو ۱۹۸ 

شلوار ۹۸ کمربندش یادم نیست

شومیزم ۱۵۷

کفش و شال فعلا نخریدم ☺

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
من یه کرم درون. اشتم متأسفانه  ببخسید😢😢

😁❤

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
2714

والا ترکیه غذاش گرونا😐 

جنساشم ک.....

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
ساندویچ کباب ترکی شیراز کمترینش 35 تومنه اونجا ما خوردیم 24 با سالاد و دوغ چلوکباب با مخلفات کاااا ...

خب عزیزم اونجا بخای با پول ایران حساب کنی گرون میشه

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
من یه مانتو پسندیدم ۳۲۰ هنوز دارم فکر میکنم ک بخرم یا ن😂😂😂

من خریدم ۳۸۰😑

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2706