2733
2734

دخترا اگه من بخوام واتسابو نصب کنم مثلا اگه رو این سیمکارتم شماره بابامو نداشته باشم ولی اون داشته باشه بازم می نویسه مثلا فلانی به واتساب پیوست ؟نمیخام اون بدونه چیکار کنم؟

تیکر تفلدمع  🍕🦄👽☠️👻🎈

واتساپ که این پیامو نمی‌ده کلا 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه اون داشته باشه نیفهمه که عشقم😐البته فک کنم واتساپ نمیزنه فلانی به واتساپ پیوست فقط تلگرامه اما بازم توی اون مخاطباش میاد

~اگر ز باده مستی خوش باش • با ماهرخی اگر نشستی خوش باش~                                                       ~چون عاقبت کار جهان نیستی است • انگار که هستی چو نیستی خوش باش~ 🖇♾

ولی بره توی مخاطبین تو رو میبینه

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738
اگه اون داشته باشه نیفهمه که عشقم😐البته فک کنم واتساپ نمیزنه فلانی به واتساپ پیوست فقط تلگرامه اما ...

مرسی منم تتلی هستم😍😍😍

تیکر تفلدمع  🍕🦄👽☠️👻🎈
مرسی منم تتلی هستم😍😍😍

خواهش😍

به بهههه ایول تتلیتی جان😁😍💋♥️

همسن منم هستی تازه😎

~اگر ز باده مستی خوش باش • با ماهرخی اگر نشستی خوش باش~                                                       ~چون عاقبت کار جهان نیستی است • انگار که هستی چو نیستی خوش باش~ 🖇♾