2733
2734
عنوان

خواستگارم مبلمونو پاره کرد و رفت++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 11313 بازدید | 193 پست

عکس

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
وای خدانکنه😔یبار اشتباه کردم واسه بار دوم بمیرم دیگ اشتباه نمیکنم

نمیکنی انشاله. فقط الان برو دنبال پیشرفت خودت درس بخون سرکار برو به ازدواج فکر نکن ده سال دیگم میتونی یه ازدواج موفق بکنی ولی اگر خودتو بالا کشیده باشی خواستگار ادم حسابی میاد وگرنه همین درب و داغونا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب ادمایی پیدا میشن😑😑😑

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
خیانت تازگیا خیلییییییییی زیاد شده  به نظر من دلیلش این گستردگی روابط ازاد و فضای مجازیه مه خی ...

عزیزم مردان واقعی هرگز دزدیده نمیشوند 

تازه میگفت عاشقتم ولی با زنداداشش رابطه جنسی داشت منم تو سن ۱۷ با وکیل بدبختی جدا شدم چون وقتی میدیمش حالت تهوع میگرفتم از بس ازش متنفر شده بودم

2731
نه

یذره بگرد تو لیستت ببین شاید اومده باشه تو قسمت پ دنبال پاچه پاره و چ دنبال چاقو ب دست بگرد

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
از اینجا که یدفعه خل بشی بخوای جواب مثبت بدی یا خانوادت راضی بشن بهت اصرار کنن. اگر خواستی جواب مثبت ...

خیلی باحالی عزیزم

من عاشق نصیحت کردنت شدم

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
عزیزم مردان واقعی هرگز دزدیده نمیشوند  تازه میگفت عاشقتم ولی با زنداداشش رابطه جنسی داشت منم ت ...

😲😲😲😶😶😶😤😤😤😟😟😟😩😩🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

زنداداششششششششش

اون دیگه خیلییییییییی کثیف بوده😤😤😤😤

اختلاف سنیتون زیاد بود؟

چند سالش بود مگه؟

😲😲😲😶😶😶😤😤😤😟😟😟😩😩🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪 زنداداششششششششش اون دیگه خیلییییییییی کثیف بوده😤😤 ...

نجس بود وای اصلا یادم می افته حالم بد میشع

قربون خدا برم که نزاشت تو ۱۷ سالگی با یه بچه جدا شم 

2706