2726
عنوان

چي بگيرم؟پنكك؟كرم پودر؟موس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 30 پست

من مشکل شما رو داشتم. هرچی میزدم افتضاح بود. آخرش هم بی بی کرم مشکلم رو رفع کرد چون خودش آبرسان داره دیگه پوسته پوسته نمیشه 

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
ھمون زیر پوستی داری باید زیرش پرایمر بزنی زیرش  ببین اول باید تخلیشون کنی بعد واسه منافذش اگه ...

مرسي عزيزم

اخه ميدوني وقتي ارايش ندارم پوستم صافه صافه هيچي نداره

وقتي كرم ميزنم اينطوري ميشه

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مك سنگينه به نظرم براي روزانه نه؟

استی لادر خیلی خوبه 

ببین نباید زیاد بزنی که من خودم پرایمر میزنم بعد کرم پودر یه نقطه میزنم رو براش با همون کل صورتمو میزنم

وَ مِنْ شَرِّ حاسِدٍ إِذا حَسَدَ 🧿💍
2728
عزیزم کرم پودر مک از کجا گیر بیارم ؟  شما چند خریدی ؟

عزیزم مک رو ۶۰۰ خریدم از پالادیوم اسم مغازش یادم نیست اما کلا چنتا لوازم ارایشی بیشتر نیست همونا رو ببینی دارن 

من میخام مک بخرم و هر روز واسه دانشگاه استفاده کنم واسه پوستم اتفاقی نمیوفته؟

مک و استی لادر پوشانندگیشون خیلی زیاده من خودمم استفاده میکنم اما زیرش خوب پرایمر میزنم و بعدش اینکه من کرم پودر یه نقطه میزنم رو براشم و با همون کل صورتمو میزنم من استفاده روزانه دارم از این دوتا راضیم هستن‌ شما هم اصلشو بگیری مشکلی ایجاد نمیکنه 

مک و استی لادر پوشانندگیشون خیلی زیاده من خودمم استفاده میکنم اما زیرش خوب پرایمر میزنم و بعدش اینکه ...

کرم پودر دیگه ای میشناسی؟ من میترسم مک و استی لادر خیلی پوشانندگی داره یه وقت منافذ باز میکنه مک و استی لادر برای عروس ها استفاده میکنن بیشتر انگار کرم گیریم هستش

2706