2726
یه مرد وقتی گریه میکنه واقعا مررررررده❤ یکی که عاشقم بود جلوم گریه کرد وهیچوقت ازچشمم نیوفتاد....وه ...

این از مهربونی شماست ولی همونطور که گفتم بعضی خانم ها اینجور وقت ها دچار غرور میشن چون فکر میکنن آقا با همه اینطوریه

«کاربر آقا هستم» 
شوهرتون چن سالش بود و چن سالگی باهم ازدواج کردین؟

م 16سال اون25.....

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درس عبرت نمیشه و نخواهد شد  چقدر بده بوس و بغل و به عشق تعبیر کردن عشق خیلی پاک تر از این حرف ...

همیشه هم سناریو پسرا یکیه..لاااهناااتیاااا خلاقیت ندارن

جمله تکراری "اگه دوستم داری باید راه بیای باهام....این یعنی بهم اعتماد نداری پس رابطه ای که توش اعتماد نیس باید تموم بشه و.....سایر چرت و پرت گویی ها"

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
کار تپش خیلی درسته 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 بهش بگو یه کانال خانوم پستونکی بزنه با خانومای قری رقابت کنه  ...

باهاش مطرح میکنم ببینم چی میشه 🤔

باید با داماد هم مشورت کنه😀

میدونی که زندگی مشترکه تپشم خیلی پایبند اصوله 😂😂🤪

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
2728
همسر من البته ۶ ماه اول آشنایی مون اصلا اسمم را صدا نزد.تو تاپیکم نوشتم .تاپیک آخرم نوشتم... مغرور ...

تک تک جملاتتون رو قبول دارم پیشنهاد میکنم یه تاپیک بزنید و همین متن رو قرار بدید و قفلش کنید🙏🌷🌷🌷

«کاربر آقا هستم» 
همیشه هم سناریو پسرا یکیه..لاااهناااتیاااا خلاقیت ندارن جمله تکراری "اگه دوستم داری باید راه بیای ب ...

خدا لعنتت نکنه تپش خوابه رو پام نخندون منو😂😂😂😂

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
باهاش مطرح میکنم ببینم چی میشه 🤔 باید با داماد هم مشورت کنه😀 میدونی که زندگی مشترکه تپشم خیلی پا ...

جیگرشو خام خام بخورم 😍😍😍😍😍😍 قری کوچولو 

دنه عره چوخ اوز ورمسین 😒😒😒

سکه10میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کا‌ش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهم میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه😢/به جای اینکه استوری بذاری کرونا خر است بتمرگ توخونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢
جیگرشو خام خام بخورم 😍😍😍😍😍😍 قری کوچولو  دنه عره چوخ اوز ورمسین 😒😒😒

عزیزمی که مهربون😍😍😍

امروز با شیشه شیرش کوبیده رو پیشونیم ورم کرده باهاش قهرم 😥😥فردا بهش میگم پیامتو 😶

تک تک جملاتتون رو قبول دارم پیشنهاد میکنم یه تاپیک بزنید و همین متن رو قرار بدید و قفلش کنید🙏🌷🌷🌷

ممنون از توجه تون .تاپیک تجربیات گرانقدرم و تاپیک چجوری ازدواج کردم هم سعی کردم حق مطلب ادا بشه .

اما حالا میبینم برای بازدیدکننده های مرد هم میتونم مطلب بزنم .چون کلاس های دکتر شیری را رفتم.چشم یه تاپیک میزنم  .ممنون از فیدبک خوبی که دادین 🤗🤗🤗🌷🙏🙏

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
عزیزمی که مهربون😍😍😍 امروز با شیشه شیرش کوبیده رو پیشونیم ورم کرده باهاش قهرم 😥😥فردا بهش میگم پ ...

ای جااانممم 😍😍😍😍😍چرا؟؟؟ 😂

سکه10میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کا‌ش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهم میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه😢/به جای اینکه استوری بذاری کرونا خر است بتمرگ توخونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢
عشقتون پایدار 😍😍😍 انشالله روز به روز میزان علاقتون بیشتر و بیشتر بشه

مرسی عزیزم الان 12 سال میگذره😂ودوتافرشته داریم😍😍

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
ممنون از توجه تون .تاپیک تجربیات گرانقدرم و تاپیک چجوری ازدواج کردم هم سعی کردم حق مطلب ادا بشه . ا ...

خواهش میکنم

تا وقتی حد و حدود اخلاق و عرف رعایت بشه هیچ مشکلی وجود نداره🌷🌷🌷

«کاربر آقا هستم» 
ای جااانممم 😍😍😍😍😍چرا؟؟؟ 😂

سرماخورده حوصله نداره همش غر میزنه داروهاشو دادنی فرار میکنه پشت مبلا یا ویترین پدرمو درآورده این چند روز 

دماغش کیپه راحت نمیتونست شیر بخوره عصبانی شد شیشه شیر و کوبید تو مخم 

شیشه اش جنسش پیرکسه قابل توجهت😫😫😫

2706