2726

من همیشه مهمونام رو با خوراکی های خوشمزه غافلگیر میکنم😍😍

البته هنر شیرینی پختن ندارم اصلا

اما کیک اینا یکم بلدم😍😍

ولی چیزی که همه مهمونام عاشقشن میوه خشک هست که هرسال همه بخاطر میوه خشک هام که شده خونه ما میان😁😅

منم برای صرفه جوبی همیشه 250 گرم مخلوط می چینم میذارم روی میز و برای هرکسی از هفت هشت تا میوه هر کدوم یه پر میذارم تو کاسه 😁😅

اینجوری روشون نمیشه شلوغ کاری کنند😁😅

فک نکنین خسیسم هااا 😁😅

این مدلی البته این عکس هارو مشتری ها فرستادن اما مدل پذیرایی خودم هم همین مدلیه😁😅

خیلی لاکچری هم نیستیم همین ظرف 250 گرم مخلوط میوه خشک داره که قیمتش ۴۴ تومانه

حجمش نسبت به قیمت عاااااالیه عمرا بتونم با ۴۴ تومان یه ظرف اینجوری رو پر اجیل کنم😁😅

این هم از لواشک ها از اونجایی که اینام تولید خودمونه و خاااالص و طبیعی و از بهترین میوه هاست کلییییی طرفدار داره😍😍

ببینید چقدررررر جذابه و هوس برانگیز😍😍

شما هم امسال تست کنید

باور کنید هم خیلی خوشمزه ست هم سالم

خیلی هم طرفدار داره ❤😍

مطمئنم شما هم مثل من یکسال بذارید روی میز دیگه هرساااال و همیشه موقع مهمونی ها مهمون خونه هاتون میشه😍😍

اکر دوست داشتید من تا چهارروز دیگه فقط سفارش قبول میکنم 😍😍

@khanemivekhoshk

@Mivekhoshkha

09157112469

پیج اینستاگرام🌹❤️

https://instagram.com/Khanemivekhoshk

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخدا جویدنش طول میکشه،درخاستم براش کمه،شوکولات بخورن زودتر پاشن

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
اتفاقا من دیدم دادن و از قضا استقبال هم شده

بیشتر واسه دوره همی خوبه تا عید

تو عید مهمونای افاده ای میان - بعدا میرن مسخره میکنن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
بانو خدایی کی میوه خشک میده ب مهمون اونم تو عید اینو بدیم ک مسخره فک و فامیل میشیم😐😂😂

اتفاقا میوه خشک هم خیلی پر خاصیت هم خیلی خوراکی باکلاسی هست چون خیلی گرون.هرکسی در توانش نیست بخواد برای مهمون بیاره.اونی هم که میوه خشک براش بیارب مسخره کنی معلوم کلا از تغذیه سالم به دور هستش.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
اتفاقا میوه خشک هم خیلی پر خاصیت هم خیلی خوراکی باکلاسی هست چون خیلی گرون.هرکسی در توانش نیست بخواد ...

کسی تو عید واسه مهمون میوه خشک نمیزاره

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
کسی تو عید واسه مهمون میوه خشک نمیزاره

خب عزیزم چون وسع خیلیها نمیرسه به میوه خشک.گفتم که گرون حتی از آجیل چهارمغز هم گرونتره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706