2737
2734
عنوان

اقدامات من برای جلوگیری کرونا

1348 بازدید | 64 پست

خانمامن قم هستم خانه دارم ویه دختر18ماهه دارم دوروزه که خودمو توخونه قرنطینه کردم حتی تو راه پله هام نمیرم چون همسایه ها رفت وآمد دارند روزی دوبار خونه رو اسپند دود می کنم واسه تقویت ریه وخوراکی هایی که طبع سرد دارند هم از برنامه ی غذایی انداختم بیرون فعلا،دست وصورت خودم وودخترمو مرتب می شورم شوهرمم که بیرون میره مجبورمی کنم ماسک بزنه و هرگز با کسی روبوسی نکنه یادست نده به محض اینکه اومد خونه دستهاوبعدصورتشو بشوره،ازامروز ختم ده روزه ی زیارت عاشورا رو شروع کردم برای جلوگیری ازبیماری های واگیر و دعایی که بعد نمازصبح بایدخونده بشه رو خوندم دیشب ختم قرآن دعوت بودم که نرفتم امروزم جایی مراسم ختم بود که نرفتم زنگ زدم محترمانه گفتم که نمیام غذای رستوران وبیرونم تا اطلاع ثانوی کنارگذاشتیم 

شماهاچیکارکردیدخانما؟؟

......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچ روال قبلی برقراره

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738

یه ماسک نخی زدم همونم تو اتوبوس و مترو با خنده نگاهم‌ میکردن  

احیانا وسواس ندارید تو خونه و این همه احتیاط؟!

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

هیچی فقط سیر میخورم کلا برام مهم نیس 

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2706