2733
2739

خدایی خیلی زور داره منی که یه عمر قرمه سبزی و قیمه و میرزا قاسمی خوردم الان باید تقاص خفاش خوردن یکی دیگه رو پس بدم

وقتی دستت تو دست عشقته و آروم یه فشار کوچیک به دستت میده…بی تفاوت از این فشار رد نشیا... داره باهات حرف میزنه ..ـمیگه دوستت داره... میگه هواتو داره!میگه حواست به من باشه!میگه حواسش بهت هس!میگه تنها نیستیا!!!❤این یعنی نهایت آرامش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی خیلی زور داره منی که یه عمر قرمه سبزی و قیمه و میرزا قاسمی خوردم الان باید تقاص خفاش خوردن یکی ...

چه ربطی به سوال داشت😕

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2731
خدایی خیلی زور داره منی که یه عمر قرمه سبزی و قیمه و میرزا قاسمی خوردم الان باید تقاص خفاش خوردن یکی ...

چ ربطی داره؟تو همه تاپیکا اینو میگی

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
2738

آره ما ۵ سال جلوگیری کردیم و بعد از اقدام ماه اول حامله شدم.

البته سقط شد.

و بچه ی بعدی رو باز دوباره ماه اول اقدام حامله شدم و بدنیا اومد.

جالب اینکه بچه ی بعدیش رو ۶ ماه بعد از زایمان اقدام کردم ولی اصلا باردار نمیشدم.

چندماااااه دارو استفاده کردم که دکتر گفت دیگه باید بری آی وی اف کنی ولی من بیخیالش شدم.

اما بچم که دو سالش شد خواهرش بدنیا اومد.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
خداحفظشون کنه

سلامت باشی عزیزم

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖