2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم ازامامزاده حسن گرفتم ۲۴۰😊🤭🤭

امام زاده حسن مانتوهاش چطوره؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

با نظرت کاملا مخالفم ..ادم هرچیزی ک دلش میخاد باید بخره استفاده کنه ..دور از جون شما، دو روز دیگه افتادیم مردیم طلا ب چه دردمون میخره عوضش با یه کوله بار حسرت و ارزو از دنیا میریم ...

بابای من این همه جمع کرد اخرش چی با خودش برد جز یه کفن ...نمیگم ک بفکر اینده نباشید ولی نزارید عمر و جوونیتون ب پای اینده هدر بره

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738
با نظرت کاملا مخالفم ..ادم هرچیزی ک دلش میخاد باید بخره استفاده کنه ..دور از جون شما، دو روز دیگه اف ...

چی‌بگم‌والا☹

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
امام زاده حسن مانتوهاش چطوره؟

راستشو بخوایی من نامزدم ماه قبل کییفو کفشمو گرفتم اومدم شهرمون امروزم نامزدم اومده دنبالم برامانتو نرفتم هنوز ولی فقط میدونم ایرانیان فروشگاه بزرگه قیمتاش خیلی خیلی بالاس همون پالیتوی ک بیرون گرفتم ۳۸۰ایرانیان زده بود۶۰۰🤭🤭🤭

راستشو بخوایی من نامزدم ماه قبل کییفو کفشمو گرفتم اومدم شهرمون امروزم نامزدم اومده دنبالم برامانتو ن ...

اهان مرسی عزززیزم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

در یک حد برام نگه داشتن کافیه 

تا دو سه سال فقط قسط وام خونه رو میدیم 

ماشینم داریم 

بقیش یکم پس انداز برای خودمه 

دیگ کافیه همینقد 

سعی میکنم از جاهای ارزون بخرم ک ارزوش نمونه به دلم 

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 

من که باردارم، اول از ترس آنفولانزا بیرون نمیومدم، بعد از ترس آلودگی هوا، حالا هم از ترس کرونا

آرزو به دل یه خرید موندم ، این چند ماهه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706