2733
2734
عنوان

اگه بیاین براتون صلوات میفرستم

139 بازدید | 28 پست

بچه ها اگه یه دختر بختش بسته نباشه ولی ازدواجش جور نمیشه چیکار میشه کرد که ازدواج کنه؟؟؟؟؟😔😔😔😔😔

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از کجا میدونه که بسته نیس؟

رمانهای مورد علاقه م: منِ او، ارمیا، جانستان کابلستان، شفای زندگی، عارفانه، ملت عشق، من پیش از تو،بامداد خمار، عقاید یک دلقک،سه شنبه ها با موری،لاله ای از ملکوت، شاعرای معاصر مورد علاقه م: قیصر امین پور، فاضل نظری، یغما گلرویی،سیاوش کسرایی،قدیمی تر: خیام،حافظ،مولانا،شهریار. تفریح مورد علاقه م: کوهنوردی، سفرسیاحتی دست جمعی، سفر زیارتی تنها. 
2738

بیین بهت پیشنهاد میکنم یه مدت اصلا به این موضوع فکر نکنی نمیخوام وارد قانون جدب بشم برات ولی اینو همیشه تو زندگیمون میبینیم هی به یه چیزی فکر کنیم که چرا نمیشه بدتر و بدتر میشه رها کن فکرتو یه مدت اصلا به این موضوع فکر نکن و کار خودتو بکن بهت قول میدم زود حل میشه

ژ ژ آ🕊
2706