2726
برو تو کانال تلگرام از ایده های دیگران استفاده کن کم کم راه میفتی  فک‌ میکنن لوندی یعنی لباس ت ...

دقیقا

میش لطف کنید  برا حاجتم ی صلوات بفرستین لایک کنید منم براتون میفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها من یکی از دوستام مجرد ک بود اصن انقد زشت بود و تند تند صحبت میکرد همیشه مسخره بازی درمیاورد.با یکی ازدواج کرد پوووووللللددددار الان تو نیاوران تهران زندگی میکنه بهترین خونه بهترین ماشین.بهترین لباسارو تنش میکنه.انقد خوشگله شده ک نگو.طرزبرخورد و حرف زدنشم عوض شده شیک و پیک شده.میخام بگم محیطی ک توش زندگی میکنید هم تو رفتارا و طرز لباس پوشیدنتون دخیل هستن

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...

به نظرم ظرافت به خرج بدی در هر کاری...آروم باشی همیشه..لبخنر بزنی و مهربون باشی...شمرده شمرده حرف بزنی...دعوایی و سلیطه نباشی...داد نزنی و فحش ندی...افراد خانوادتو(شوهر و بچه) با جانم عزیزم صدا بزنی...همیشه تمیز و مرتب باشی...اینا کاراییه که باعث میشه تو فامیل هم خیلی مورد احترام واقع شی

اما واسه شوهر به نظرم حتی اگه لوندی بلد نباشی اما خلاق خوبی داشته باشی و عاشق خودت کنیش،با هیچی عوضت نمیکنه

مثلا با آرامش باهاش صحبت کنی...همیشه و تو هرکاری  باهاش مشورت کنی،سنگ صبورش باشی...همیشه وقتی میاد خونه سعی کنی خونه  رو واسش به بهترین محیط تبدیل کنی...لج نکنی..به فکرش باشی...توی دعواهای خانواده ی شوهرتم اکثر اوقات سکوت کنی و چشم پوشی کنی..از خودش و خانوادش تعریف کنی...موجب دعوا و درگیری نباشی....مردا همه چیزو میفهمن ولی به روی خودشون نمیارن  اینو مطمعن باش

پزشکیشونم  

مثل شهرزاد رفتارکنین😂

البته براهمسراتون فقط

میش برای سالم به دنیااومدن نی نیم یک صلوات بفرستین؟ انشاالله حاجت روابشین به نکات زیر توجه شود: شماره۱ واقعی شد  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.۲-انشاالله از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهدبود
خدایا یه شوهر اینجوری نصیب من کن 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

وای اره بخدا من همش دلم میسوخت براش میگفتم خداکنه شوهرش اذیتش نکنه.پسره انقد سرب زیرو مظلومه ک نگو.این پسرارو از کجامیارن!!

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...
2706