2726
عنوان

شوهر نفهم

1056 بازدید | 142 پست

شوهرم اومد گفت فلانی با جاریت رفته بودن مغازه لباس بگیرن طرف برگشته گفته برم ببینم آقامون پسند میکنه یا نه به من گفت تو کی تاحالا اینجوری گفتی اینم بگم که شوهر من یه مرد به شدت بی احساسه که بلد نیست با زنش چجوری رفتار کنه همیشه هم از قیافه و اندام و کلا همه چی من ایراد میگیره و مسخره میکنه یا میگه موهات چرا این شکلیه دماغت چرا این شکلیه 😐

منم گفتم اون شوهرش نظر میده وقتی زنش لباس میخره میگه خوشگل شدی و فلان تو چیکار میکنی لباس مجلسی خریدم نظر نداد که هیچ یه جوری هم نگاه کرد موهامم رنگ کرده بودم عوض اینکه بگه خوشگل شده گفت قرمز شده عین موهای آنه شرلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گفتم همه ی مردا زناشون مهمه براشون بهشون محبت میکنن قربون صدقه میرن یه چیزی هم میخرن منت نمیزارن یه چیزی برام میخره عوض اینکه بگه مبارکه و فلان میگه چه نیاز بود این همه پول بدی این و بخری اینا رو گفتم بهش گفت خرجت کردم که الان دنبال وامم😐

شوهرم کشاورزه تقریبا بیشتر پولشو صرف صحرا و خرید بذر و این چیزا کرده بعد میگه تو تموم کردی

همینارو به شوهرت بگو

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
موقع ازدواج حواسشون کجابود😒

دقیقا نمیدونم والا یه شب بهش کلیپ عاشقانه نشون دادم گفتم چرا مثل این با من رفتار نمیکنی گفت اینا عاشق همن من و تو همدیگرو دوست داریم چند دقیقه بعد گفت من چند سال عاشق یه دختره بودم بعد اون دیگه نمیتونم عاشق کسی باشم

وقتی از ضمیر (من.تو .او شما. انها .ما. و...)یا فلانی و طرف 

استفاده میکنید مشخص کنید منظورتون کیه

اسی الان هزارتا ضمیر سوم شخص بکار بردی ما از کجا بدونیم منظورت دقیقا کدومه

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
دقیقا نمیدونم والا یه شب بهش کلیپ عاشقانه نشون دادم گفتم چرا مثل این با من رفتار نمیکنی گفت اینا عاش ...

😔😔😔😔

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
😒😒😐وااااا.....اعصابم خورد شد...یعنی چی؟؟

منم اولین باره یه تاپیکی خوندم اعصاب افتضاح خورد شد 

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
2706