2703
2553

شما رانندگی میکنید ؟کجا ها میرید ؟

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخت چیه یارانندگیت خوبه ک کلا فرق نداره برات کجارانندگی کنی یاخوب نیس که تو کوچه خودتونم بری مصیبت ...

نه درسته منظورم کدومشون چالش بر انگیز تره ؟😂به نظر خود من همت یه طوریه اصلا خوشم نمیاد ازش

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2456
2714
بزرگراه ازادگان معروف به بزرگراه خون  چون بیشتر ماشین سنگین داره

واقعااااا؟؟؟؟ انفاقا الانم یکی دیگه گفت آزادگان 

تا حالا نرفتم اونجا 

واقعااااا؟؟؟؟ انفاقا الانم یکی دیگه گفت آزادگان  تا حالا نرفتم اونجا

من یه مدت میخاستم واسه کارم برم سرکشی چند تا کارخونه زیاد تو اون اتوبان تردد داشتم 

بله واقعا راننده باید باشی و تیز اللخصوص تو ساعات شلوغیش

جاده ساوه وحشتناکه یه مدت دانشگاه میرفتم مجبور بودم از اونجا برم همش ماشین سنگین سرعتا بالا اصلا اهل ...

اره منم خیلی از ماشین سنگین میترسم . بالاخره امروز بعد مدت ها به ترسم غلبه کردم و سه چهار تا اتوبان رو رفتم😂

بزرگراه ازادگان معروف به بزرگراه خون  چون بیشتر ماشین سنگین داره

حالا من آزادگانو دوست دارم

تو مجردیم هزموقع دلم میگرفت شبا از اول آزادگان تا اخرش میرفتمو اهنگ مورد علاقع مومیزاشتم و گریه میکرذم کلی و بزمیگشتم

بگذریم ازاینکه کلی هم دوربیناعکس مینداختن و جریمه میشدم بخاطر دلتنگی🤣🤣🤣

2706