2733
2734

من الان خیلی حالم بده 

به شدت 

چند دقیقه پیش هم تاپیک زدم راه حل خواستم بقدری درد پریودم بده این سری 

الان نامزدم زنگ زده میگه که پاشو پاشو اماده شو بیام دنبالت بریم خونه مامانبزرگم

میگم حالم بده یک 

دو هم اینکه مامان بزرگت چرا شب قبل زنگ نزده دعوت کنه 

الان ساعت نزدیک 3 میگی مامانبزرگم گفته بریم خونشون ناهار؟

میگه نه تو داری بهانه میاری میخوای خونه اقوام من نیای 😐 

چرا اقایون این مدلین 😢😢😱😱 

میخواستم بهش از لجم بگم اره دارم بهونه میارم انقدر عصابم خورد کرد  حالا خوبه دیشب حال بدم رو دید الان اینطوری حرف میزنه 

.... 

خیلی ازش ناراحتم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بهش بگو آماده میشم بیا منو ببر درمانگاه عصری توک پا میریم خونه مادربزرگت 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
2738

بگو خدا  آلبالو گیلاسیت کنه اونوقت میفهمی 

بانو اگه واقعا شکم درد و ... داری با دعوت نکردن نباید قاطی کنی یه نصیصت هیچ وقت برای این جور چیزا که واقعا بی مفهومه وقت نذار پوستتو میکنه فکر و خیال 

دوهفته هروز رفتم خونه تکونی مادرشوهرم یه هفته هرروز رفتم روضه هاش اخرم به شوهرم گفتم رفتن خواستگاری از ما قایم کردن گفت میرفتی میفهمیدی خیلییییی بیشعورن این مردا 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
منم یکی مثل خودت دارم درک صفر

دلم میخواد بگیرم بزنمشا 

خیلی ناراحتم از دستش 

بخدا تاپیک قبلمم گفتم 

انقدر حالم بده از صبحه تا الان از جام نتونستم تکون بخورم 

مواقع ضروری هم خم خم راه میرم 

منم دیروز واکسن ۶ ماهگی دخترمو زدم خالش بده و دیشب تا صبح بالای سرش نخوابیدم چون تب داشت امروز حوصله ندارم حالا یک ذره حالمو درک نمیکنه هرچی به دهنش میاد بهم میگه 

خدایا شکرت...
2706