2726

من خسته شدم بخدا

دوهفته خوب میشه  باز یه ماه دلدردای وحشتناک شروع میشن.

مگه نگفتن تا۴ماهگیه؟؟؟

انقدر دردش زیاد شیرم نمیتونه بخوره من چه غلطی بکنم؟!

ریفلاکسم سونو گفت نداره اصلا علایماشم نداره فقط گریه و جیغ وحشتناک ازسرشب تا ۱۱شب و شیرنخوردن داره.

کسی مثل من بوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر منم کولیک وحشتناککککک داشت ولی دوماهگی خود به خود خوب شد

هرررر دارویی دادم روش اثر نداشت 

بعضی کولیکی هارو دیدم چهارماهگی بعضی ها هم شش ماهگی خود به خود خوب شدن

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    
دختر منم کولیک وحشتناککککک داشت ولی دوماهگی خود به خود خوب شد هرررر دارویی دادم روش اثر نداشت  ...

خوش ب سعادت دوماهگی خوب شد

این چندروز خوبه میگم خداروشکر خوب شذ

بتز شروع میشه وحشتناکترازقبل دیگه بریدم

منم داشتم از ۱۱شب تا ۱شب گرمیچر خارجی بهش بده حتما خارجی باشه خودتم چیزای نفاخ نخور بخصوص پسته 

لبنیاتا کلا قطع کن گوشت گاو و گوساله هم نخور خوب میشه 

اگه دیدی صدانکرد دعام کن🙂

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲
خوش ب سعادت دوماهگی خوب شد این چندروز خوبه میگم خداروشکر خوب شذ بتز شروع میشه وحشتناکترازقبل دیگه ...

ببین دختر من دوماه هر روز دل پیچه داشت و جیغ میزد این که بچه شما یه مدت خوبه یه مدت بد شاید مشکلش چیز دیگه ای باشه

پیش یه دکتر خبره ببرش

ببین دختر من دوماه هر روز دل پیچه داشت و جیغ میزد این که بچه شما یه مدت خوبه یه مدت بد شاید مشکلش چی ...

اینم ازاول خیییلی اذیتم کرده بخدا

میگن کولیک تو بعضیا ک بدشانسن اینطوریه میره دوباره میاد

بخدا دکترخوب و معروف نیست نبرده باشم.الان زیرنظر مقدادیه

دوبارم سونوش کردم ریفلاکسم نداره

اینم ازاول خیییلی اذیتم کرده بخدا میگن کولیک تو بعضیا ک بدشانسن اینطوریه میره دوباره میاد بخدا دکت ...

انشالله خوب میشه خودتو ناراحت نکن

بچه کولیکی خیلی سخته ولی دختر منم اوایل پدرمو درآورد بعدش که بزرگتر شد خییییلی آروم و خانوم شده😍

2706