2703
2553
عنوان

حرکات کم جنین در هفته سی و نه

240 بازدید | 19 پست

سلام خانما من هفته ی سی و نه هستم از صب حرکات پسرم فقط در حد تکونای کوچیک مثه فشار بده خودشو ب دیواره ی رحم در حد ی لحظه یا در حد ی تکون کوچیک مثه ی جا بجاب جایی کوچیک 

یا ی سری حرکات ریز داشته...این طبیعیه؟؟مثل قبلا ک از صب خیلی تکون داشت نبوده البته معمولا حرکات محکم و زیادش دوازده شب ب بعد هست ولی چون هفته آخرم یکم نگرانم کرده بنظرتون چکار کنم؟؟طبیعیه یا نه

ی آب عسل درست کن بخور ی پهلوی چپ دراز بکش‌ تو 20دیقه باید 3تا تکون خوب بخوره 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من روزی که حس کردم تعداد حرکت بچم کم شده، دو روز بعد بدنیا اومد  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2720
منم الان هفته 28 هستم زیاد حرکاتش محکم نیس😕😕😕😕

حرکات محکم مال زمانیه ک جاش تنگ میشه اونوقت میخواد شکمتو جربده😂

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2714

بچه ها شما بچتون چن هفته چرخید؟؟؟

من ۳۸ هفتم نچرخیده 

امیدی هس تا یه هفته دیگه بچرخه ؟؟؟؟

خیلی حالم گرفته دوس داشتم طبیعی باشه بچه اولم طبیعی بود

دلم دوباره معجزه میخواد لطفا برام دعا کنید
2706