2726
عنوان

طول سرویکس

674 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها جون

من پریروز رفتم سونوی ان تی در ۱۱/۵ هفته

طول سرویکسم حداقل نرمال یعنی ۳۰ م م بود

دکتر رفتم گف تا زیر ۱۵ هفته سرکلاژ نمیکنم ب هیچ وجه

گف تو زندگی عادیتو بکن شیاف بنداز 

ولی من همیشه شیاف استفاده میکردم و استراحت نسبی داشتم و با این اوصاف سرویکسم ۳۰ شد

میترسم تا قبل از ۱۵ هفته یهو از ۳۰ خیلی بکشه پایین و زمانی باشه ک نشه سرکلاژ کرد

کسی بوده مث من باشه؟

انسانم آرزوست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استراحت کن.

نزدیکی نکن شیاف بزار

چون هر هفته میاد پایین تر شاید بعدنا سرکلاژ بشی

چون من هفته ۲۳‌

۳۰ بودم دکترم گف رو مرز سرکلاژی

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

یکدفعه که خیلی کم نمیشه . بهتره صبر کنی دوباره هفته ۱۵ یا ۱۶ سونو واژینال بدی که طول سرویکس دقیق اندازه میگیرن. با سونو شکمی یذره خطا داره 

برای مامان شدن من  و همه کسایی که آرزوی مادر شدن دارن دعا کنین. شب و روزم شده گریه . خداروشکر بعداز ۳ سال نازایی و ۳ بار iui ناموفق بلاخره با ivf باردار شدم . خدایا شکرت 

عزيزم حتما دكترتو عوض كن احتمالا سركلاژت بكنه من سروليكسم ٣٨ بود جفتم پايينه كلي دكتر توصيه و خطر اعلام كرده برام

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
ببخشید من هفته ۱۹ طول سرویکسم ۴۲بود یعنی ممکنه پایین بیاد؟😕

نه ديگه خوبه عزيزم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706