2726
نماز استغاثه واقعا عالیا مخصوصا با دل شکسته و تضرع و حضور قلب باشه 

نماز استغاثه با این یکی فرق داره

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو نت سرچ کردم نوشته دورکعت نماز .نیت این نماز چی باید بگیم

استغاثه به حضرت فاطمه زهرا (س):

روايت شده: هرگاه براى تو به خداى متعال حاجتى پيش آمد، و سينه‏ ات از آن تنگى‏ گرفت دو ركعت نماز بخوان،و پس از سلام سى مرتبه تكبير بگو، و تسبيح حضرت زهرا عليها السّلام را بجا آور، و به سجده برو و صد مرتبه بگو:

يا مَوْلاتى يا فاطِمَةُ اَغيثينى

اى سرپرستم اى فاطمه به فريادم برس

پس جانب راست‏ صورت خويش را بر زمين بگذار، و همين ذكر را صد رمتبه بگو، و سپس جانب چپ چهره‏ات را بر زمين بگذار و صد مرتبه بگو، دوباره به سجده برو و صد و ده مرتبه بگو، و حاجت خود را ياد كن، به درستى كه خدا آن را برآورده كند. ان شاء اللّه تعالى‏ مولّف گويد: شيخ حسن بن فضل طبرسى در كتاب «مكارم الاخلاق» فرموده: نماز استغاثه به بتول چنين است: دو ركعت نماز بجا مى آورى، سپس به سجده مى‏ روى، و صد مرتبه مى‏ گويى: «يا فاطمة» آنگاه جانب راست صورت‏ خويش را به زمين مى‏ گذارى و صد مرتبه مى ‏گويى، سپس جانب چپ صورتت را و صد مرتبه مى‏ گويى، دوباره به سجده‏ مى‏ روى و صد و ده مرتبه مى‏ گويى، پس از آن مى‏ خوانى:

يا آمِناً مِنْ كُلِّ شَيْى ءٍ وَ كُلُّ شَيْى ءٍ مِنْكَ خآئِفٌ حَذِرٌ

اى بى‏ هراس و بيم از هرچيز، كه هرچيز از تو هراسان و برحذر است،

اَسْئَلُكَ بِاَمْنِكَ مِنْ كُلِّ شَىْءٍ وَ خَوْفِ كُلِّ شَىْءٍ مِنْكَ

از تو مى‏ خواهم به ايمنى ‏ات از هرچيز، و هراس هرچيز از تو،

اَنْ تُصَلِّىَ عَلى مُحَمَّدٍ وَ اَنْ تُعْطِيَنى اَماناً

اينكه بر محمّد درود فرستى، و ايمنى به من عطا كنى،

لِنَفْسى وَ اَهْلى وَ مالى وَ وَلَدى حَتّى لا اَخافَ اَحَداً

براى خود و خاندان‏ و دارايى و فرزندانم، تا از احدى نهراسم،

وَ لا اَحْذَرَ مِنْ شَىْءٍ اَبَدَاً اِنَّكَ عَلى كُلِّ شَيْءٍ قَديرٌ

و هرگز از چيزى حذر نكنم، به درستى كه تو بر هرچيز توانايى

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2728
نماز میخونی ؟ یه روش بلدم که بارها جواب داده اما باید نمازتو بخونی

چیییی؟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

سرکه طبیعی پیدا کن. بریز جلوی در. 4 گوشه خونه. 

صوت. بقره. بزار تو خونت. نیم ساعت. اولش باشتم خوبه. 

سوره مزملم. بزار بیقراری همسرت خوب میشه 

چند بار. گلابم. زیاد بزن به صورتت. 

توش یس بخون با مزمل. البته صوتشو. بزار یه بار. درست بخونی. 

به گلاب فوت کن 

بریز تو غذاها چای. بخورید 

قبل از نماز مغرب و بعد از نماز عشا بخونید :
به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا و دفع ظلم ظالمین و دفع چشم زخم و دفع جن زدگی و دفع حسادت حسود از خودتون همسرتون و فرزندانتون

( صلوات . سوره توحید . سوره فلق . سوره ناس . سوره توحید . بسم الله الرحمن الرحیم یا اللهُ یا رحمانُ یا رحیم یا ربَّ العالمین اِهدِنا الصِراطَ المُستَقیم . صلوات )

بستگی به طلسم ها داره اما معمولا تا یک هفته اثراتش رو نشون میده ان شاالله
شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
من نمیخونم اما بگو چون حس میکنم برای همسرم کسی چیزی نوشته ک تو خونه بی قرار باشه چون چند وقته تلاش م ...

گفتم عزیزم

قبل از نماز مغرب و بعد از نماز عشا بخونید : به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا و دفع ظلم ظالمین و دفع ...

شما خودتون نتیجه گرفتین؟؟

هرکدومش یک بار بخونیم؟؟ یه بار قبل نماز مغرب یه بارم بعد نمازه عشا؟

شما خودتون نتیجه گرفتین؟؟ هرکدومش یک بار بخونیم؟؟ یه بار قبل نماز مغرب یه بارم بعد نمازه عشا؟

بله نتیجه دیدم بارها . 

هر کدوم یکبار بخونین 

بله یکبار قبل از نماز مغرب و یک بار بعد از نماز عشا