2737
2734

من كلي پيشنهاد دارم 

تا حالا سه بارم تو رابطه بودم همشون هم به دو ماه نكشيده دقيقا به يه دليل تموم شده😑

همين اخري كه كلي ادعاي عاشقي ميكرد وكلي همو ميشناختيم من هيييييچ وقت نديده بودم چيزي از عشق بگه اصلا بهش نميخورد حتي كسي رو دوست داشته باشه و فكر ميكردم تمام زندگيش منم

كلِ زندگيشو بگردي يه متن عاشقانه پيدا نميكني

يهو بعد دوماه كه با من بود و كلي خوب بوديم يه متن شكست عشقي و خداحافظي واسه عشق پنج سالش گذاشت و از اونجا من رابطمو باهاش كم كردم 

بهم هم گفت كه اين كارو نكن اون رابطه تموم شده من قبل اشنايي با تو اون رابطه رو تموم كردم فقط چون امروز با يكي ديدمش حالم بد شده و اين داستانا ولي من كات كردم باز خودش برگشت گفت به خدا دوست دارم حسي ندارم به اون به قران اون يكي ديگخ رو دوست داره اگه به پام هم بيفته من نميرم باهاش ديگه

بعدم من چه گناهي كردم خب تو زندگي هركسي رابطه بوده منم خر شدم قبولش كردم 

دو هفته بعدش بي دليل منو بلاك كرد و كات كرد الان ميبينم با عشقش كه شانس من قبلا هيييييچ اثري ازش نبوده داره عكس ميذاره و بيرون ميره درحالي كه دختره كلي هم معلومه كه ازش بزرگتره و يه تيپ داغون و قيافه ي خيلي معمولي حتي معموليه خوب نه بد🤦🏻‍♀️خيلي ضربه ي بدي بود دو تا رابطه ي قبلي هم دقيقاااا همين جوري تموم شد

خسته شدم انقدر شوكه شدم🥺چرا هركي عاشق يكي ديگس مياد با من اخه؟🤦🏻‍♀️به خدا من اصلا حتي نخ هم ندادم به اين خيلي جدي و رسمي بودم باهاش خودش كلييييي تلاش كرد تا منو راضي كرد با هم باشيم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عنوانو خوندم 

اين پسر خاله من از وقتي كات كرده يكم افسرده شده

شمارشو بدم اسي؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بده😂

تضمين ميكني دوست دخترش برگرده؟😅😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
رابطه ها خیلی بد شده چرا دروغ میگن چرا نقش بازی میکنن یه سوال ازت دارم؟؟ واقعا لازمه در یک رابطه ...

هنوز باورم نميشه🥺ديروز بهش زنگ زدم 

يهو خيلي عصباني گفت ميشه زنگ نزني من نميتونم صحبت كنم پي ام بده و قطع كرد🥺پي ام دادم بلاكم كرد

اصلا باورم نميشه خيلي شوكه ام 

خيلي حالم بدع 

2706