2726

میتونی ولی روش های بهتر هست !

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شامپوبدن به صورتت نزن

من وقتایی که هیچی ندارم با شامپو بچه میشورم چون خنثاس ولی درحالت عادی میسلارواتر لورآل دارم خوبه تونر هم خیلی خیلی خوب پاک میکنه فقط دورچشم نباید زد

اینا برای وقتیه که خیلی آرایش کردم درحالت عادی صابون مخصوص صورت کرم دار نیوا بزن ارزونم هست

روغن نارگیل خیلیییی خوشبو و برای پوست و مو عالیهههه

بزن رو صورتت و بعد با دستمال کاغذی یا پنبه بوش صورت پاک میشه اخرشم یه اب ولرم بزن روصورت

طبیعی و عالی

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
روغن نارگیل خیلیییی خوشبو و برای پوست و مو عالیهههه بزن رو صورتت و بعد با دستمال کاغذی یا پنبه بوش ...

روغن نارگیل از عطاری میگیرم هفت تومن

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
باچی خوبه پس؟

ژل شستشو مخصوص پوستت 

من مارک خاصی معرفی نمیکنم ک فک نکنین تبلیغه 

ولی خودم یه عمز با صابون و شامپو شستم پوستم افتضاح شد

الات یه مدته ژل میزنم هزکی میبینه میگه چه صاف شده پوستت

ژل شستشو خوبه؟

من آرایش چشم و لبمو با محلول دوفاز مخصوص چشم پاک میکنم ، صورتمو با شیر پاک کن 

و در نهایت با ژل شستشو میشورم و بعدش با تونر مواد باقی مونده رو تمیز میکنم و تمام 

اگه کرم خواستم بزنم میزنم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
الان ژل شستشودردسترسم نیست،نمیخوام آرایشمم روصورتم بمونه

اهان برای همین الانت پرسیدی؟

حالا یبار اشکال نداره...

2706