2733
2734
عنوان

خانوم جیگرا اسم ادکلن هاتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2503 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عطر بیک عطر جوانی خیلیم خوبه 😊

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2728
من رفتم حتی نمیتونم اسمشونو بخونم اینجا جای من نیس    

حداقل بمون یاد بگیر جایی رفتی چیزی بلد باشی😂😂😂😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
لانکوم مث اینکه خیلی قیمتشم بالاست ... زیر ۳۰۰ باشه خوبه  بلک اپیوم اینا چقدره ؟

اینایی که گفتم همش رو ۱ تومن  زیر ۳۰۰ نمی‌شناسم برندی ‌. مگه اینکه اماراتی بخری

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
اینایی که گفتم همش رو ۱ تومن    زیر ۳۰۰ نمی‌شناسم برندی ‌. مگه اینکه اماراتی بخری

🤔🤔اوووف برتوووو شبنم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
من کرید اونتوس فور هر میزنم عالیه عالی ماندگاریش عالی پخش پوش عالی همه چیش عالیه شیخ هم زدم اون مان ...

منم کریید سيلور مونتون واتیر رو میزنم کریید بهترین برنده ادکلنه! الان 3 و هشتصد شده 

2738
اینه اسمش Creed aventus for her این عطر کرید سفیده نیستا همون سفید طلاییس یادت باشه حدودا ۳ تومن

برید بابا شماهم ادکلن ۳ تومنی میخوام چیکار😥😥

2706