2737
2734

اونا خط چيه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوبه که فکر نمیکردم با 25بشه پتو خرید

اشتباه گفتم 20 تومن خریدم😂

آره گفتم بخرم بعد فوقش زیر اندازه دیگه 

گتو همین اینهاش 125 گفتم خوبه بخرم تا از دستم نرفته اونارو هم برا سیسمونی بعدا میخرن

اینو الان دیجی زدی 125

هیچ
😂 اینا پتوهاس که ریختش ن خراب شده برش خورده و اینا به هم می دوزن اینجوریه

اها فهميدم

بد نيس بكارت مياد چون گاهى تشكش خيس ميشه مجبورى يه چيزى بندازى زيرش

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2738

منم ی دورپیچ مادرشوهرم خرید.دوتا هم مال خاهرزادمه نو تقریبا.خودم دیگه نخریدم.

دختر داداشم که تقریبا با لباسا و سبسمونی خاهرزادم بزرگ شد.

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
اها فهميدم بد نيس بكارت مياد چون گاهى تشكش خيس ميشه مجبورى يه چيزى بندازى زيرش

آره 🤔 گفتم بخرم خوبه من که پول ندارم ده تا پتو نوزادی بخرم بلاخره پتو بچه هم یجا کثیف میشه 

خوب خوبه فک کردم اشتباه کردم😂😂🤦‍♀️

تنکیو از نطرت 

اول گفتم بخرم خریدم پشیمون شدم😂

هیچ
منم ی دورپیچ مادرشوهرم خرید.دوتا هم مال خاهرزادمه نو تقریبا.خودم دیگه نخریدم. دختر داداشم که تقریبا ...

من هیچ کی اطرافم سیسمونیش به من نمیده میگن برا بعدیمونه 

هدیه هم فک نکنم کسی برا بچه من چیزی بیاره من تازه باردار نیسما همینجوری گفتم حالا بخرم صرر که نکردم تازه هنوز پولشو ندادم فقط به مامانم گفتم ببره خونشون😂😂

گفتم گشیمون شدم پسش ببرم

هیچ
آره 🤔 گفتم بخرم خوبه من که پول ندارم ده تا پتو نوزادی بخرم بلاخره پتو بچه هم یجا کثیف میشه  خ ...

نه بابا هرچى پتو داشته باشى كمه

من براى نى نى ايندم خيلى پتو خريدم گذاشتم كنار

مباركه گلم😘

خوبه که فکر نمیکردم با 25بشه پتو خرید

اینا پتو تیکه ایه😉

بزرگشم هست مامانم گرفته برا مسافرت بزرگاشو برا زیر انداز که زیرمون نرم باشه😂

البته وقتی یه لشکر مهمون خونشون می‌خوابه هم از اینا استفاده میکنه یا وقتایی که پتوهامونو میشوره

هیچ
2706