2737
2734

بچه ها یسری بیمارستانا هزینه سزارین اختیاری رو با بیمه تکمیلی قبول میکنن یسریاشون نه؟؟ اخه من پرسیدم بیمارستان گف قبول میکنه حتی رفتم حضوری پرسبدم گفت قبول میکنن. الان شنیدم یکی از خانوما گفت نه. چجووریه؟ چییشدالان؟ 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

اختياري رو كامل نميده

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اختياري رو كامل نميده

نه کامل نمیخوام . اندازه همون سقف خود بیمه‌مون😕

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بعضی از بیمارستانا قبول میکنن  من قراره عرفان برم برا سزارین اونجا تکمیلی رو قبول میکنه واسه اختیاری

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

من بیمارستان خصوصی اختیاری انجام دادم با تامین اجتماعی ونیر های مسلح هم قرار داد داشت دفترچه هم قبول میکرد..نیروهای مسلح برا ۵۸۰۰ .....۲ میلیون میدادن.....تامین اجتماعی ۳۵۰۰ میدادن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2738
از بیمارستان نباید بپرسی از بیمه تکمیلیت باید بپرسی که میده یا نه

فلافل جان از‌مسول بیمه‌تکمیلی‌مون پرسیدم گفت. ما فقط‌همون نامه و مدارک بیمارستانو میخوایم ب باقیش کارنداریم. بیمه‌ایرانم .

فلافل جان از‌مسول بیمه‌تکمیلی‌مون پرسیدم گفت. ما فقط‌همون نامه و مدارک بیمارستانو میخوایم ب باقیش کا ...

خب اگه بیمارستان هم کم نکرد مدارک رو میبری برا بیمه بهت میده

🔵🔵🔵وزن اولیه 
بعضی از بیمارستانا قبول میکنن  من قراره عرفان برم برا سزارین اونجا تکمیلی رو قبول میکنه واسه اخ ...

پس بعضیا قبول میکنن. خیالم راحت؟چون من هم از یاس سفید تهران پرسیدم گفت قبول میکنیم هم از‌نورشهریار ک گفت اره قبول میکنیم.فقط گف اون مقدار بیمه‌پایت یعنی تامین اجتماعیو نمیدن بهت 

خب اگه بیمارستان هم کم نکرد مدارک رو میبری برا بیمه بهت میده

اونکه‌اره .مساله این بود ک اون خانومه‌گف خود بیمارستان قبول نمیکنه واسه همین من نگران شدم که  چرا بیمارستانایی ک پرسیدم گفتن قبول میکنیم پس. 

2706