2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانمم خوشحاله هی میگه بیا ماسک بزنیم دستکش دست کنیم بریم برات کنسول بخرم لوستر بخرم 🤗

ایجونم.حال دل الانش خریدنیه

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
دلم خرید میخواد هیچ خریدی برای عید نکردم بازار هم نمیشه رفت البته مشهد رو هنوز اعلام نکردن که کسی ...

به این اخبار رسمی که طی چند روز گذشته اعلام شدن خوب دقت کنید :

🔹دولت بحرین اعلام کرد اولین بیمار ک رونا در این کشور ، شهروند بحرینی بازگشته از سفر به ایران است/ عصرایران

🔸سه مورد مبتلا به ک رونا در کویت پیدا شده که تازگی از مشهد برگشته بودند/بلومبرگ

🔹وزارت بهداشت لبنان اعلام کرد اولین بیمار ک رونا در این کشور زنی هست از شهر قم برمیگشته/المیادین

🔸مسئول امور بهداشتی ایالت بریتیش کلمبیا در کانادا گفته است که یک زن ۳۰ ساله که از ایران به کانادا آمده مبتلا به ویروس ک رونا تشخیص داده شده و تحت مراقبت قرار گرفته است/bbc

🔹خبرگزاری دولتی عراق به نقل از مسئولان بهداشتی نجف گزارش داده که اولین مورد ک رونا یک شهروند ایرانی است که برای تحصیلات مذهبی و پیش از بسته شدن مرز به نجف سفر کرده است/bbc

🔸وزارت بهداشت امارات گزارش کرده که یک مسافر ایرانی در امارات مبتلا به ک رونا تشخیص داده شده

🔹عمان از ابتلای ۲ نفر در این کشور پس از بازگشت از ایران به ک رونا خبر داده/ایلنا

پ‌ن: مگه این ویروس چقدر همه‌گیر شده که از طریق مسافرای ایرانی به کانادا، لبنان، امارات، کویت، عراق، بحرین، عمان و... هم صادرش کردیم ؟!!

نیکی دلت خوشه ها مشهد هم اومده

من مسائل جزئی رو نادیده میگیرم، از نظر من همه مسائل جزئی هستند. 
2728
سمیه جونم خدا پدرتو بیامرزه الهی خدا شما رو برای خانوادت و خانواده ات رو برای شما حفظ کنه لقب منتخ ...

دور سرت بگردم الهی حنا جونم خدا پدر و مادرتو برات 120ساله کنه عزیزم

اره سمیه خیلی به روم نمیاوردم مگه من شبا خواب داشتم اینکه قراره اونجا چیکار کنیم داشت منو میکشت ا ...

والا منم به این چیزا فکر کردم 

نیکی تو الان تازه اول ازدواجتی سامی میخاد بره مدرسه 

همش حس میکنم امیر ازون شغلش خوشش نمیاد اگرم بره بعد یه مدت زده میشه

والا منم به این چیزا فکر کردم  نیکی تو الان تازه اول ازدواجتی سامی میخاد بره مدرسه  همش ...

منم چند وقت پیش ک قضیه رفتن نیکی اینا جدی شده بود همینجوری ک تو فکرشون بودم ،اومدم از مامانم بپرسم ک 

مثلا اگه ما یه روز بخوایم از ایران بریم شما نظرتون چیه؟‌

جرأت نکردم به خدا ک بپرسم

منم چند وقت پیش ک قضیه رفتن نیکی اینا جدی شده بود همینجوری ک تو فکرشون بودم ،اومدم از مامانم بپرسم ک ...

عزیزدلم 

داداش من چندساله میخاد بره ازبس مامانم راضی نیس کارش جور نمیشه

بگردم واسا مامانا

2738
عزیزدلم  داداش من چندساله میخاد بره ازبس مامانم راضی نیس کارش جور نمیشه بگردم واسا مامانا

آره همونجا ک دیدم جرأت نمیکنم حتی بپرسم دلم واسه نیکی و مامانش یه جوری شد....

الهی ک خدا بهترینها رو واسشون رقم بزنه🙏

دوستان ولی من حس رو اصلا درک نمیکنم که مامانم راضی نیس یا دلمون نمیاد. بنظرم نباید به خاطر خودمون جلوی پیشرفت کسی رو بگیریم. ولی همسرم احساسی تره میدونم اگه بریم هم زیاد دوام نمیاره. 

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
دوستان ولی من حس رو اصلا درک نمیکنم که مامانم راضی نیس یا دلمون نمیاد. بنظرم نباید به خاطر خودمون جل ...

منم با راه دور مشکلی ندارم

مثلا شیراز، خارج😂

منم با راه دور مشکلی ندارم مثلا شیراز، خارج😂

ای جااااانم😃😃😃

ای سمیرا بیا این دخترو بستون🤗🤗

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
2706