2726
عنوان

سه روزه زایمان کردم شیرم خیلی کمه

127 بازدید | 20 پست

سینه هامم زخمه،چیکارکنم؟مجبورم به دخترم شیر خشک باقطره چکون میدم سینمم میدم که شیربیوفته ااما دردناکه،چیکارکنم؟

خانوادم،همسرم و دخترم تمام وجودمنن😍خدایا تن همه سالم و لبشون خندون باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به سینه ات پماد ا+د و شیر خودت رو بزن.بزار بچه هم میک بزنه،سینه ات رو کامل بزار دهنش

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.

منم سینه هام زخم شد ، از داروخونه یه پماد گرفتم عالی بود دو سه روزه خوبش کرد اسمش یادم نیست فقط میدونم هیدرودرم بود فک کنم

تا یک ماه شیرم خیلی کم بود کم کم زیاد شد

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

مایعات زیاد بخور.... واسه زخم هم از شیر خودت بزن به زخم 5 ثانیه بمونه کم کم زخمش خوب میشه.... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
به سینه ات پماد ا+د و شیر خودت رو بزن.بزار بچه هم میک بزنه،سینه ات رو کامل بزار دهنش

سینم بزرگه خیلی سخته

خانوادم،همسرم و دخترم تمام وجودمنن😍خدایا تن همه سالم و لبشون خندون باشه

دلستر بخور...

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
برای بخیه هام بدنیس؟دردمیکنن،طببعی بودم

بعد از حمام با سشوار خشک کن حتما ، من حتی بعد از دسشویی هم با سشوار خشک میکردم

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

باید مک بزنه تا خوب بشه اگر میخای شیر بیاری شیر خشک نده ب بچه . سینتو بذار دهنش بخوره برا زخمشم شیرتو  مرتب بزن سر سینت خودش خوب میشه . زخم شدنش بخاطر اینه ک فقط نوک سینه رو میدی بخوره باید هاله رو بذاری دهنش 

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2706