2726

من با مادرشوهرم رفت و آمد ندارم چون زیاد که بری طرفش بهونه الکی میاره و تلفنی به من چیز میگه و دادوبیداد و تکون و لرزه میندازه به جونم

واسه همین منم دخترمو تنها می‌فرستم بره حالا امروزم دخترم تنها رفته بعد مامانم بهم میگه بچتو تنها نفرست خودتم برو این یعنی مادرشوهرم دوست تو نیستا و بچه رو بدش می‌کنه چکار کنم گیر افتادم از اون طرفم اگه ندارم دخترم بره هی گریه می‌کنه و ازم متنفر میشه

چه کنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دلیلی نداره بچه جایی تنها بره یا خودتم برو یا دخترم نذار بره .دخترت چن سالشه؟ رابطش چطوره با مادرشوهرت؟ شوهرت نظرش چیه درباره اینکه نمیری خونه مادرش

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
پسرم چهارسالسه پنج روزه رفته زنجان خونه مادرشوهرم مهمونی ماتهرانیم دخترم ۱۳سالشه تا۷سالگی خونه مادرش ...

عجب دل بزرگی داری،منکه دارمخفه میشم دخترم ازته دل بهم مامان نگفته یه ماهه

چجوری طاقت میاری😳میمیرم اگه یه شب بی پسرم بخوابم

خیلی راحت دماغموعمل کردم بایداستراحت کنم باباباش فرستادم رفته امروز میادبهم میگه چراعمل کردی من مامان عملی نمیخام چشام پرازخونه میگه شبیه زامبی شدی خخخ میترسه ازم باباش میخابیدخونه هم بودیه هفته

2706