2726
باشه پ مبارکه 😂💃

تو هم دعوتی بیا😁🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا خوبه عکسش رو هم ندیدن  ای خدا چی میشه اگه به کچل چهار زنه کوتاه زشت ملنگ باشه😪😑😑🤭🤭🤭 ...

🤣🤣🤣🤣🍭وای همینو بگو🤣🤣🤣🤣🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
باچه 💃💃💃

لباس چی می پوشی 🙄🍭

2728

برو باشگاه بدنسازی 

بعدم انتظار نداشته باش یماهه جواب بگیری 

تازه بعده ۵ ۶ ماه نتیحشو میبینی 😇

واسه چیزی که برات مهمه تلاش کن. حتی اگه اون تلاش احمقانه باشه. که اگه این کارو نکنی تو میمونی و یه حسرت بزرگ و چیزی که احتمالا دیگه راهی واسه برگشتن بهش وجود نداره.
بیا ی خاله من دارم اونو بگیر🍭 قوم هم میشیم😁😁😁😌🍭

منم ی خاله دارم مجرده

اگر مال شمارو نپسندید خاله من تو نوبته😆😆

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍

همسر منم خیلی لاغر بود بعد عقد انقد خوب شد 

عکسای اول عقدمونو میبینم میگم وای چقد لاغر بود چطوری زنش شدم 🙆😂😂

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
خدایی فازشون چیه؟من برام خواستگاراومده بود ی بار ک داداشم بسته بود ب فحش ک نمیخاد بیان .دفعه بعدشم ک ...

یکیشون دوست خود عموم بود از خونه انداخته بودش بیرون با کلی فحش یه مدت هم باهاش قهر بود😅

2706