2733
2734
عنوان

بین دو راهیم

271 بازدید | 33 پست

یکی اومده خاستگاریم 

پسر خوبیه مهربونه خونه و ماشین نداره ولی گلخونه داره و گل های صادراتی کشت میکنه تحصیلاتش تا دیپلمه 

ولی من دلم جای دیگه است میترسم اون شخص منو نخواد 

میدونم بعد عشقم این بهترین موقعیته دنبال مال و ثروت و موقعیت اجتماعی نیستم دلم انسانیت میخواد و  اخلاق و ادب که همه رو تو این شخص دیدم نمیدونم با عقلم تصمیم بگیرم یا با دلم😑

دنیا دیگه مثل من نداره😄😝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با پات تصمیم بگیر 😶😐🍭

خب اگه دوسش داری بله بوگو دیکه🍭😁

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2728
2738
با پات تصمیم بگیر 😶😐🍭 خب اگه دوسش داری بله بوگو دیکه🍭😁

موندم بین دو راهی 

خودشم میدونه دوستش ندارم

بهم گفته کاری میکنه اول عاشقشم شم بعد ازدواج کنیم فقط فرصت خواسته 

دنیا دیگه مثل من نداره😄😝
موندم بین دو راهی  خودشم میدونه دوستش ندارم بهم گفته کاری میکنه اول عاشقشم شم بعد ازدواج کنیم ...

بهش فرصت بده اون فراموش میشه این جاشو تو قلبت میگیره بعد هم قلبت هم عقلت به ی جهت اشاره میکنن🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706