2726

من سونو واژینال دادم نوشت 7 هفته و 4 روز و فقط سالم 24 م تشکیل شده گفتن هیچی نیست و دیگه تشکیل نمیشه یه سونو دیگه بده و بعد سقط کن به نطرتون چکار کنم 

حرف دکترتو گوش‌کن

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به منم گفتن منم منتظر سونو بعدیم من 6 هفته 5 روزم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

اگر هیچی تشکیل نشده حتی ساک وکیسه زرده پس سقط کن نگران نباش دوباره خدا نی نی میده البته بعضیا تا ۱۰هفته صبر میکنن ک خود منم صبر کردم ولی بدنم پسش زد و خودش سقط شدچون بدون قلب بود

خدایا شکرت ❤

من ۶ هفته و یک روز سونو شکمی کرد فقط ساک دیده شد بعد واژینال کرد هم جنین بود هم قلب تشکیل شده بود

امروز خونریزی کردم هرکی خوند برام صلوات بفرسته بچم طوریش نشده باشهه لطفا

من به دستان خدا خیره شدم😍معجزه شد😍
چی گفتن؟

گفتن پوچ یک هفته بعد باز بیا 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ساک اگه تا 21 میل رشد کنه و جنین نباشه باید سقط شه برا شما ک 24

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706