2733
2739
عنوان

با پسری با شرایط زیر ازدواج میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2040 بازدید | 176 پست
فدات شم. خوشبخت بشن 🌹🌹🌹

خدا نکنه، یک دنیا ممنونم❤❤❤❤❤

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیززم فقط تو نیستی ک منم ب مامانم خیلی وابسته بودم..ولی تو هم باید زندگیتو از جایی شروع کنی و مستقل ...

اره عزیزم همه اینهارو میدونم، ولی دلم فقط نمی اومد مامانمو تنها بزارم ، دوست داشتم هروقت مشکلی داشت یا کاری داشت همون لحظه نزدیکش باشم

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2731
اره گلم  این وابستگی خیلی دردسر میاره  الهی خوشبخت بشی خواهر خوبم

مرسی عزیزم 😍😍😍😍

منم یکیو دوست دارم 6تا7ساعت فاصلمونه توی معدن کار میکنع ماشین داره خیلیم دوسش دارم دوساله باهمیم 11سال هم اختلاف سنیمونه ب نظرتون قبول کنم؟خانوادم مخالفن و من ب شدت دوسش دارم اخلاقشم خیلی خوب و عالیه و این اختلاف سنی اصلا معلوم نیس حتی اون با حوصله تر و بچه تر از منه چیکار کنم ب تظرتون😢😞

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊
2738

ن چون مذهبی و شهرمو ب هیچ وجه عوض نمیکنم

خودکارتان را گم کنید:خودکار ندارید/ خودکار نداشته باشید:نمینویسید/ ننویسید:نمی خوانید/نخوانید:موفق نمیشوید/ موفق نشوید:دیپلم نمیگیرید/ دیپلم نگیرید: کار ندارید/ کار نداشته باشید:پول ندارید/ پول نداشته باشید:غذا ندارید/ غذا نداشته باشید:لاغر میشوید/لاغر بشوید:زشت میشوید/زشت بشوید:عشق ندارید/ عشق نداشته باشید:ازدواج نمیکنید/ازدواج نکنید:بچه دار نمیشوید/ بچه دار نشوید:تنها میمانید/ تنها بمانید:افسرده میشوید/ افسرده بشوید:مریض میشوید/ مریض بشوید:میمیرید                                                خب مراقب خودکارتون باشید           
نظرات فرق داره من خودم پسرم ولی کلا سمت کسی که نماز میخونه نمیرم.

وااا چراا

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊
اووو خواهر برادر توی خونه هست.. خب این تصمیمو راحت تر میکنه... میتونی بری، یه سوال خواستگارای بهتر ا ...

یکی دو مورد بهتر از داشتم، ولی دو سال الان عاشقشم، دو ساله، کلی مشکل کشیدیم، ولی موندم فقط مامانمو چیکار کنم، عذاب وجدان میگیرم که میخام ازش دور شم، چون یه جورایز خیلی وابسته من هستش

همه اش میگه برای همه کارات دلم تتنگ میشه

خب کلا باید عقاید یکی باشه دیگه  وقتی عقاید فرق داره هم خود طرف اذیت میشه هم طرف مقابل.

اهااااان از این نظر

عزیزم دوری و غربت سخته ولی به لطف فضای مجازی کلی از دلتنگی هات کم میشه هروقت دلت تنگ شد سریع تماس تصویری میگیری شوهرتم که هر ماه میاره تورو شهرتون یه وقتی هم کار داشت نتونست ببرتت مامانت بیاد خونتون 

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
2706