2737
2734
عنوان

با پسری با شرایط زیر ازدواج میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2040 بازدید | 176 پست
فقط روزه نمیگیره، وگرنه نماز میخونه اهل مشروب هیچ چیز دیگه ای هم نیست  تا حایی که از دستش برمی ...

کاربه شما ندارم 

ولی ترجیح میدم یا توگروه امام حسین ع باشم یا یزید 

بین بین مفهومی برام نداره. 

ولی انشالله برای همان نماز واخلاق خوبش به بقیه مسایل واحکام رو پیروی کنه 

کافر که نیست عزیزم، شاید از منی که روزه میگیرمم دیندارتره🤗 کسی که تا جایی که از دستش بر میاد، کمک ...

بله عزیزم 

ولی حیف نیست ادم به این خوبی که میگی به نصف واجبات عمل کنه بهترین کار اینه تشویقش کنی باسیاست تا ترغیب بشه به واجبات دیگرش هم اهمیت بده 👌👌💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم من هميشه تاپيكاتو دنبال ميكردم و روزي هم كه عضو شدم يه تاپيك زدم و شما رو تگ كردم ولي تگ نشدي ...

مرسی گلم😍😍😍😍😍

واقعا ممنونم از این همه لطفتون😍😍😍😍

اره واقعا خیلی سختی کشیدیم خیلی، یه روز خندیدیم، ده روز گریه کردیم اینقدر که مشکل سرراهمون بود، ولی به لطف خدا داره انگاری تموم میشه همه مشکلات، ولی ایتقدر چشممون ترسیده بازم، هی به خودمون میگیم، زیاد برنامه نچینیم بزار همه جی یه هویی پیش بره

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
بله عزیزم  ولی حیف نیست ادم به این خوبی که میگی به نصف واجبات عمل کنه بهترین کار اینه تشویقش ک ...

مرسی گلم، من با آرامش و اخلاق خوبم میخام ترغیبش کنم، مثلا قرار داریم، با این که روزه نمیگیره، ولی توماه رمضون با من سحری بیدلر بشه حتی اگر قرلر باشه نگیره، به نظرم همین باعث میشه، یولش یواش ترغیب بشه

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2728
مرسی گلم😍😍😍😍😍 واقعا ممنونم از این همه لطفتون😍😍😍😍 اره واقعا خیلی سختی کشیدیم خیلی، یه روز ...

خواهش عزيزدلم 😍😍😍😍 آره ديگه. دقيقا. ببين باور كن مامانتم خوشحال ميشه

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
منم شرایط تو رو داشتم ولی شوهرم پسرخالمه ولی شهرامون 12 ساعت فاصله داره بنظرم ب شهر دور نرو من پشیمو ...

چرا ، شما که احتمالا تو اون شهر فامیل هم داشتین؟ 

خواهش عزيزدلم 😍😍😍😍 آره ديگه. دقيقا. ببين باور كن مامانتم خوشحال ميشه

مرسی گلم، الان رفتم تو تاپیکت ددیدم که منوهم تگ کردی

ممنونم از دعای قشنگت😍😍😍😍😍

2738

اگه اخلاقش خوب باشه 

و بهش حس دارم 

بله ازدواج ميكردم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
مرسی گلم، الان رفتم تو تاپیکت ددیدم که منوهم تگ کردی ممنونم از دعای قشنگت😍😍😍😍😍

فدات شم. خوشبخت بشن 🌹🌹🌹

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
عزیزم از وابستگی ب خونوادش خبر داری  یا وابستگی مادر پدرش ب اون ؟

اره، تا حدودی، خبر دارم

ما بعد از اردواج دقیقا شهر مامان باباش هم زندگی نمیکنیم

شهری که نیم ساعت با اونا فاصله داره

خودش زیاد دوست نداره زیاد مامان باباش وابسته اش باشن،برای همین خودش فاصله هارو هنیشه حفظ کرده، 

از اول هم تک فرزند نبوده، یه خواار بزرگتر داشته چند سال پیش، از دنیا رفته

من کلا ازدواج نمیکردم با هیچ کس

چرا خوب؟؟؟؟؟

2706