2733
2734
عنوان

بارداری جاریم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1457 بازدید | 73 پست
حتما بچشون مشکل داره نمیمونه میگن اکثر بچه هایی که سقط میشن مشکل ژنتیکی دارن  بهتر درمون کنن تا ...

خدااااااااا موهای تنم سیخ شد خدا صبربده به همتون 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
مشکل شما چیه

من کیست درمویید دارم لعنتی نمیره اندازه تخم مرغه گفتن عمل بشه باید تخمدانتم دربیاریم من نمیزارم فعلا ک دارو مصرف میکنم

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهم پیام خصوصی بده 

دادم😐

2738
بچع نداری؟چند وقته اقدامی؟

ن ندارم 2سالو نیمه

برادرشوهرم؟

لقاح آزمایشگاهی IVF شیوه‌ای پزشکی است که در آن سلول تخمک بالغ از زن گرفته می‌شود و با اسپرم مرد در خارج از بدن لقاح می‌یابد.

عزیزم فرقی نداره هردوتاشون.هرچند ک خدا رو شکر سالم هستند گاهی ممکنه چند سال طول بکشه ک افراد ب طور طبیعی بچه دار بشن.اما الان علم جدید مشکلات اینچنینی رو حل کرده ..و با ای وی اف میشه بچه دار شد.خیلیا حتی باای وی اف دوقولو دنیا میارن.

لقاح آزمایشگاهی IVF شیوه‌ای پزشکی است که در آن سلول تخمک بالغ از زن گرفته می‌شود و با اسپرم مرد در خ ...

من میخام باروش ای یوای تعیین جنسیت کنم ایااینطورچیزی ممکنه عزیزم؟

واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات لطف کنیدممنون همتون😘