2733
2734

بچه ها دم عیده 

بیاید بگید کدوم شهر زندگی میکنید و چه مغازه هایی توی اون شهر قیمت هاش مناسب تره آدرس بدیم که مثلا نریم یه مانتو 300 تومنی رو 500 بخریم و گول بخوریم و یا اینکه خیلی مغازه ها هستن خیلی منصف میدن البته روی حرفم با اونا که جنس بدرد نخور میدن نیست 

میگن چشام سگ داره   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کرجم

اگ میخواین لباس شیک وگرون بخرین گوهردشت نیکامال چچلاس و مهستان

اگ ارزون تر میخواین چهار راه طالقانی و مرکز خرید پارسیان

کیف و کفش ارزون میخواین برین این پیج آدرس مغازش هس 30tomani.tootfarangi

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

مشهدپاساژ آکسون مانتوهاش مثل راهنماییه وخیلیم قشنگ تر با نصف قیمت من خودم ی مانتو از آکسون خریدم ۱۵۰تو راهنمایی همونو میداد۴۰۰

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

با اجازه استاتر اشکال نداره یه عکس بزارم نظر بقیه بپرسم؟؟

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
زنجانیا بیاین بگین  البته زنجان شهر بسیار گرونیه بعید میدونم جای ارزون باشه

جدی؟گرگانم فک میکنم خیلی گرون باشه و البته شیییک من اونجا یه سرویس چوب سیسمونی دیدم از قشنگیش فکم افتاد ولی قیمتاشم سرسام آوربود

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
مشهدپاساژ آکسون مانتوهاش مثل راهنماییه وخیلیم قشنگ تر با نصف قیمت من خودم ی مانتو از آکسون خریدم ۱۵۰ ...

آکسون هیفده شهریوره؟،؟؟؟؟

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2706