2733
2734
عنوان

خانومایی که از شوهراشون ماهیانه میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 30 پست

اگه اینجوری شده پس پولو بده مامانت بگو واست طلا بخره تولدت یا تولد بچت بهت بده یا هر وسیله ای دیگه اینجوری پیش شوهرتم سرت بالاست و بهتم پول میده همیشع

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اولین ماهی که عقد کردیم بهم ماهیانه داد بعد بستگی به هرسال بیشترش کرد منم پس انداز دارم از همون پول شوهرمم میدونه اتفاقا باید از خداشونم باشه که آدم زنش پس انداز داشته باشه یا طلا بخره به جای چرت و پرت

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2731
2738
خوش به حالت!! واقعا ماهی یه تومن چیکار می کنی؟؟

وقتی میرم خونه مامانم همش میریم دور دور با خواهرام کافی شاپـ.و اینا.بعضی وقتام لباسای گرووون میخرم.کم پیش بیاد طلا بخرم اهل پس انداز نیستم فقط خوش گذروونی خخخ.

تو بحث مالی خیلی دست و دلبازه شوهرم.مثلا هنوز یکماهه نشده بگم بهش بازم پول بده نه نمیگه.اصلا نمیپرسع پولای کارتو چیکار کردی!!

وقتی میرم خونه مامانم همش میریم دور دور با خواهرام کافی شاپـ.و اینا.بعضی وقتام لباسای گرووون میخرم.ک ...

من یه بار برای پوستم ۲۰۰ از کارت شوهرم خرج کردم بعد یک هفته آخر ماه پول کم آورده بودیم!!  چقدر حس بدیه که نتونی خرج کنی انگار آدم انگیزه برای بیرون رفتن نداره!!!

من یه بار برای پوستم ۲۰۰ از کارت شوهرم خرج کردم بعد یک هفته آخر ماه پول کم آورده بودیم!!  چقدر ...

عیب نداره خدا بزرگه شوهر منم بنده خدا سختی زیاد کشیده خودش میگه دیر ازدواج کردم زنم رفاه باشه شرمندشم نشم

عیب نداره خدا بزرگه شوهر منم بنده خدا سختی زیاد کشیده خودش میگه دیر ازدواج کردم زنم رفاه باشه شرمندش ...

خوشبخت باشید!! اتفاقا من خوشحال می شم می بینم یه زن و شوهری خوش و شادند!!

بهتر از تاپیک های دعوا و کتک کاریه!!

اصن نبایس بدونه چقدر پول داری خاااهر

اره واقعا اشتباه کردم اخه برا خرید طلا تنهایی میترسیدم سرم کلاه بزارن گفتم 

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲
2706