2726
عنوان

سقط جنین

134 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من هفته 14 بارداری هستم و سونوگرافی رفتم و متاسفانه جنین امفلاسول داره و دکتر گفت باید بری بیمارستان محب یاس برای سقط جنین

میخواستم بدونم رسیدگیشون خوبه و اینکه هزینش چقد میشه چون قرص میخوان بزارن دفترچه ام ندارم

چی داره؟؟

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه خانمی هست قرص میده دکتره میخوای شمارش بدم؟چون اون قرصا رو بیمارستان ها ندارن

وا مگه میشه بیمارستان قرص نداشته باشه .ایشون هفته اش بالا ۱۰ هست تو خونه که نمیتونه سقط کنه

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
وا مگه میشه بیمارستان قرص نداشته باشه .ایشون هفته اش بالا ۱۰ هست تو خونه که نمیتونه سقط کنه

عزیزم قرص دارن اما نه قرصا امریکایی که الان تحریمن تو هم نی نی سایت دیدم خانم حقیقت پیشنهاد داده بودن خانمه تو هیجده هفته تو خونه کلا سقط کرده بود بدون نیاز به ساکشن خب حتما قرصاش خیلی خوبه وگرنه خواهر شوهرم تو دوازده هفته قرص داد بیمارستان خوب نبود نتونست کاملا دفع کنه مجبور به ساکشن شد

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم چطور این حجم از نفهمی تو کله به این کوچیکی جا شده😐
عزیزم قرص دارن اما نه قرصا امریکایی که الان تحریمن تو هم نی نی سایت دیدم خانم حقیقت پیشنهاد داده بود ...

بیخیال خطر ناکه از این پیشنهادا به کسی نده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
بیخیال خطر ناکه از این پیشنهادا به کسی نده

شاید 

به هرحال دیده بودم خیلیا تو تاپیک گرفته بودن راضی بودن نمیدونم شایدم فقط تبلیغ بوده

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم چطور این حجم از نفهمی تو کله به این کوچیکی جا شده😐
یه خانمی هست قرص میده دکتره میخوای شمارش بدم؟چون اون قرصا رو بیمارستان ها ندارن

اتفاقا آشنا داشتم منتهی گفت هفتت بالاست بیمارستان انجام بده که اگ خیلی خونریزی داشتی رسیدگی کنن

2706