2733
2734
عنوان

دوستان ناهار چی گذاشتین؟

175 بازدید | 15 پست

من گلوم درد میکنه نمیدونم چی بزارم دیشب سوپ خوردم

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ماهی سرخ کرده 

مامانم نیست اسونترین غذا انتخاب کردم

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

ماهی🤢خودمم اصلا دوستندارم قزلو

آش جو یا دم پخت آبگوشت درست کن،شوربا اسفناج، شکربا کدو

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
ماهی که خوبه☺☺☺

نمیدونم چرا قزل دوستندارم. البنه بگم از وقتی که ۱۰_۱۵ تا گرفت و این دونه آخریشه چند ماه میگذره. شاید چون فریز شده طعمش خوب نیست. ب هر حال هرچی باشه شوهرم قورت داده😐 

راهی داری خوشمزه تر از آب در بیاد!؟

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
نمیدونم چرا قزل دوستندارم. البنه بگم از وقتی که ۱۰_۱۵ تا گرفت و این دونه آخریشه چند ماه میگذره. شاید ...

من ک تو ابلیمو و فلفل و زعفرون و پیاز میخوابونم بد نمیشه ولی در کل ماهی دوس دارم😍😍

من خوشحال ترینم😍😍😍
2706