2733
2734
عنوان

کاربران گرامی

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3934463/به-نظرتون-با-خواهر-شوهرم-چیکار-کنم?postId=125028788

مرسی نی نی یار عزیز که اون تایپکم حذف کردین واقعا ازتون ممنونم جسارتن لطفا این تایپکم حذف کنین بازم یه دنیا تشکر ببخشید که مزاحمتون میشم

2728
2738
ببین چقدر جسورید که توی تاپیک خود نی نی یارم بدون پروا توهین میکنید بفرما نی نی یار تحویل بگیر

واقعا كه يعني هركي مخالف شخص شما بود بايد قطع دسترسي شه طرز فكرت عجيبه واقعا😳😳

واقعا كه يعني هركي مخالف شخص شما بود بايد قطع دسترسي شه طرز فكرت عجيبه واقعا😳😳

وا اومده داره به من میگه مبصر کلاس داره بهم توهین میکنه من به شما اینو بگم ناراحت نمیشی؟؟؟؟😳😳😳😳الان باید درجوابش تشکر کنم؟؟؟؟

اونایی که چشم دیدن منو ندارن آب هویج بخورن😉✌
وا اومده داره به من میگه مبصر کلاس داره بهم توهین میکنه من به شما اینو بگم ناراحت نمیشی؟؟؟؟😳😳😳😳ا ...

عزيزم من كامنتاتو خوندم همين اومد تو ذهنم يعني چي انقدر به هم ميپريد وتا كسي مخالفتون باشه دوست دارين حذفش كنين اخلاق خوبي نيست به نظرم

عزيزم من كامنتاتو خوندم همين اومد تو ذهنم يعني چي انقدر به هم ميپريد وتا كسي مخالفتون باشه دوست داري ...

کدوم کامنتم دقیقا لطفا اسکرین بده

اونایی که چشم دیدن منو ندارن آب هویج بخورن😉✌
2706