2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا پ چرا انقد میمرند😣

آره همه اطلاعات کاملا متناقض هست بعضیا میگن سریع ریه و درگیر میکنه و نفس بند میاد بعضیا میگن سرماخوردگی ساده ست

خدایا خودت بهمون رحم کن

امکانات نداریم مدیریت دلسوز نداریم😭😭😭😭

ما مردم مظلومی هستیم به خودت قسم خیلی گناه داریم😭😭

2728
واقعا پ چرا انقد میمرند😣

کسایی که فوت شدن سنشون بالا بوده و بیماری زمینه ای داشتن و سیستم ایمنی بدنشون ضعیف بوده. این جور افراد نه تنها در برابر کرونا در برابر همه ی بیماری ها بدنشون ضعیفه و براشون خطرناکه

دور از جونتون ولی بگیرید هم اتفاق خاصی نمیفته یه نوع سرماخوردگیه استراحت کنید خوب میشید 

درمان نداره .این همه آدم مردن اونم توی کشوری که به مردمش اهمیت میده و ۱۰ روزه بیمارستان ساخت .توی ایران نهایتا ۳۰ میلیون قبر آماده میکنن

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

منم از دیروز انقد تاپیک کرونا خوندم به خودم‌تلقین کردم که علائمشو دارم‌ و کرونا گرفتم در صورتی که اینطور نیست فکرتو درگیر نکن اصلا بهش فک نکن فقط بهداشتو خیلی رعایت کن ان شاالله که هیچ اتفاقی نمی افته

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2738
آره همه اطلاعات کاملا متناقض هست بعضیا میگن سریع ریه و درگیر میکنه و نفس بند میاد بعضیا میگن سرماخور ...

عزیزم شما هرچیزیو از هرکی میشنوی باور نکن از جای معتبر اطلاعاتتو بگیر تا مظطرب و نگران نشی

کسایی که فوت شدن سنشون بالا بوده و بیماری زمینه ای داشتن و سیستم ایمنی بدنشون ضعیف بوده. این جور افر ...

خب الان از کجا میدونی من سن بالا نیستم یا بیماری چیزی ندارم،خوندم ناراحت شدم،خدا نکنه هیچکسی بمیره

درمان نداره .این همه آدم مردن اونم توی کشوری که به مردمش اهمیت میده و ۱۰ روزه بیمارستان ساخت .توی ای ...

خیلی بیماری ها درمان نداره شما از همشون به همین شدت میترسی؟ اون همه آدمی که تو چین مردن کسایی بودن ک سیستم ایمنیشون ضعیف بود و کهولت سن داشتن. بعدم میزان مرگ و میرشون از باقی بیماری ها و اتفاقاتی که میفته خیییلی خیییلی کمتره!

خب الان از کجا میدونی من سن بالا نیستم یا بیماری چیزی ندارم،خوندم ناراحت شدم،خدا نکنه هیچکسی بمیره

چ ربطی داره مثل این میمونه بگم کسی که میره مسافرت تو جاده امکان داره تصادف کنه بمیره بعد شما بگی از کجا میدونی من مسافرت نمیرم!؟

خب هممون میریم، هممون پدر مادر سن بالا یا مریض داریم دلیل نمیشه استرس و نگرانی بکشیم این از هر دردی بدتره!

خیلی بیماری ها درمان نداره شما از همشون به همین شدت میترسی؟ اون همه آدمی که تو چین مردن کسایی بودن ک ...

اون همه آدم پیر بودن ؟!خود دکتری که تشخیصش داد مرد ۳۲ سالش بود .اونا حتی مخفی کردن و گفتن بچها نمیمیرن اما فیلم جابه جایی جنازه بچهای کوچیک هم پخش شد .اوضاع خیلی بدتر از چیزیه ک فکر میکنیم و بدتر هم میشه

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
درمان نداره .این همه آدم مردن اونم توی کشوری که به مردمش اهمیت میده و ۱۰ روزه بیمارستان ساخت .توی ای ...

خاک برسر مسئولینی که حتی یه نفر دلش به مسئولیت پذیری و دلسوزیشون گرم نیست

اون همه آدم پیر بودن ؟!خود دکتری که تشخیصش داد مرد ۳۲ سالش بود .اونا حتی مخفی کردن و گفتن بچها نمیمی ...

بله عزیزم اونهمه آدم پیر بودن بغیر از کسایی ک بیماری زمینه ای داشتن. عزیزم سعی کن همه چیزو از منابع معتبر دنبال کنی مثل سایت سلامت جهانی و بهداشت جهانی نه تلگرام و اینور اونور

بعدم استرس و نگرانی از هررررچیزی بدتره! منشا همه بیماری ها استرس و اعصابه! رو سیستم ایمنی هم تاثیر میذاره. 

2706