2737
2734
عنوان

بارداری و سختی هاش

220 بازدید | 16 پست

من تازه ۱ هفته اس فهمیدم باردارم...

عذر میخوام بعد رابطه دل درد و کمر درد گرفتم.خوبم نمیشه.الان ۲ روزه دارم میمیرم...

نباید باشه؟

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

احتمال زیاد عفونت داری باید درمان شی

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اوووو حالا کو تا سختیاش رو بفهمی الان ما دوماهه رابطه نداشتیم یواش یواش به شوهرم مشکوک میشم چون خیلی ...

همین دیگه شوهرمم گفت اگه نمیای پس خودت برو واسه من یکیرو جور کن...البته به شوخی....منم گفتم ول کن بیا.

2738
همین دیگه شوهرمم گفت اگه نمیای پس خودت برو واسه من یکیرو جور کن...البته به شوخی....منم گفتم ول کن بی ...

شوهرم به من همچین حرفی میزد خونش حلال میشد بچشو توی شکممون میچرخونیم همین مونده برن خیانت کنن

مگه ربطی به عفونت داره؟

بله میتونه ربط داشته باشه یکی از علت اصلی درد توی بارداری اونم توی هفته های اول عفونت میتونه باشه 

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
اوووو حالا کو تا سختیاش رو بفهمی الان ما دوماهه رابطه نداشتیم یواش یواش به شوهرم مشکوک میشم چون خیلی ...

منم هی بهش میگم دلت نمیخاد.خخخخخخخ اونم میگه میتونم جلومو بگیرم🥴🥴🥴🥴

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
شوهرم به من همچین حرفی میزد خونش حلال میشد بچشو توی شکممون میچرخونیم همین مونده برن خیانت کنن

خیلی ازین حرفا میزنه...خدا لعنت کنه همکاراشو ک خرابن رو اینم اثر گذاشتن.

بله میتونه ربط داشته باشه یکی از علت اصلی درد توی بارداری اونم توی هفته های اول عفونت میتونه باشه&nb ...

نمیدونم ولی قبل بارداری عفونت نداشتم.

منم میگم میگه تو خودتو نمیتکنی جا به جا کنی چه توقعی میتونم ازت داشته باشم

من تو ۳ ماه ۳ بار😪😪😪😪اونم با بدبختی.معذرته فراوان ولی رحمم شده بادکنک اصلا نمیشه دخول انجام بده

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
2706