2737
2739

کدوم شهر هستید؟مربی دختر من پی ام داد که با دستور اداره مهد تا اطلاع ثانوی تعطیله

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم چرا حسم میگه فردا کسی دیگه از کرونا حرفی نمیزنه...مثل تاپیکایی که برای آخرالزمان وجنگ زده میشد و دیگه بساطش جمع شده...بنظرم اکثر این تاپیکها هدفمند زده میشه...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2738
الکی دارن جو میدن استرس بین اینهمه خانم باردار دارن نشر میکنید.والا همه از خطراتش مطلعن وبه اندازه ک ...

من تو گروه واتساپ مدرسه اونقدر دارن میگن جدی بگیرید، مدیرمون هم از اون آدمهایی که الکی یه خبرو پخش نمیکنه

فقط دعا کنید هوا زودتر گرم بشه حداقل کاهش پیدا کنه 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

من ی جایی خوندم دقیق البته یادم نیس ولی نوشته بود تو سال های دور ی بیماری میاد ک فقط ۴۰ نفر میگیرن و میمیرن و چن میلیون نفر هم از ترس مبتلا شدن هروز حرص و غصه میخوردن ک چن هزار نفر فقط از ترس مبتلا شدن میمیرن یعنی اصلا بیمار نمیشن:.. بسه دیگه چقد تاپیک کرونا میزنید بدتر همه رو استرس وارد میکنید زن باردار براش خطر داره

بگو ک نیستی فقط ، خدای جا نمازها ...بگو ک چاره سازی و خدای چاره سازها 😔 
2706