2737
2734
عنوان

خواستگار

141 بازدید | 4 پست

با عرض سلام وخسته نباشید می خواستم منو برای ازدواجم راهنمایی کنید چون واقعا تو دو راهی قرار گرفتم. یکی از همکلاسیهایم به من احساس وابستگی شدیدی نشون میده منم بهش علاقه دارم ایشون به من میگه چند سال صبر کن که من درسم تموم بشه و کار مناسبی پیدا کنم و به خواستگاریت بیام با وجودی که خانوادش مخالفا و از طرفی الان من خواستگارهای موقعیت خوبی دارم که خانوادم در مورد یکیش گفتن جدی فکر کن حالا نمیدونم برای این پسر صبرکنم وازدواج نکنم یا نه با کسی که موقعیت خوبی از نظرخودم برای ازدواج داره ازدواج کنم آیا الان زمان خوبی برای ازدواجم هست؟ خواهش می کنم کمکم کنید با تشکر

پاسخ: بسم الله الرحمن الرحیم منتظر ماندن کار غلطی ست بخواه که همین الان با همان شرایطی که دارد اقدام کند . بگو مشاور اینطور گفته است و بخواه که نظر خانواده اش را بدست بیاورد ، چگونه اش با خودش اگر نکرد رها کن و به خواستگاری که می پسندی پاسخ بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731