2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اگر دنبال یه رابطه واقعی و مطمئن و تضمین شده ای از اول با مشاوره صحبت کن 

یا روانشناس زبده یا روانپزشکی که تو حوزه خانواده فعاله 

انشالله که خوشبخت باشی

تو این سایت به جوابی برا این سوالت نمیرسی 

تو نت سرچ کنی باز یکمی بهتره

دلتون گرم 🌸

لازم ب امتحان خاشی نیست چون پسرها کارکشته ن اکثرا بخاطر روابط متعددی ک داشتن بلدن چجوری امتحانو باب میل طرف پس بدن عزیزم ..‌ 

معاشرت و اشنایی و هم صحبت شدن باهاش و کلا به مرور زمان ادما خود واقعیشونو نشون میدن .. تنها کاری ک میتونی بکنی اینه بعد چند وقت از رابطه تون ک گذشت گاهی خودتو ازش بگیر بقول معروف بظاهر دیواری بساز دور خودت ببین برای خراب کردن اون دیوار سعی میکنه و طرفت میاد یا نه ... 

هیچوقت هم تمام خودتو رو نکن براش مسائل و حرف هایی ک فک میکنی اگ بدونه بهتره رو براش بگو ولی همه چی رو نگو مرز بزار برای خودت یک قدم برداشت اونوخت تو هم اندازه قدمش بسمتش برو ن بیشتر ن کمتر اما جبران کن ولی زیادهخواه ش نکن بهیج وجه اخه ما خانوما چون احساسی تریم وختی دلبسته میشیم حاظریم هرکاری کنیم ک از دستش ندیم 

ادمایه مظلوم همه جا مظلوم واقع میشن حتی اینجا در نی نی سایت😑😶🙄اخه نمیدونم چرا مدام تعلیق میشه کاربریم بدون هیچ حرفی 😔😔کاش نی نی یار جوابمو میداد چرا کاربریمو میترکونه این چهارمین کاربریمه دیشب عضو شدم صبح ترکیده بود اما جوابی براش ندارم خودم ... 🤔🤔😔🤐