2726
عنوان

ماه اخر هنوزم موندم كدوم اسم🐣😁😐

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 35 پست
خیلییییییییی مخصوصا اگ پیش دیگران بگی و نظرشونو بپرسی دیگران منظرم فامیل و خانوادس هی ادم مردد میشه ...

اره والاشمااخرش دلساگذاشتي الان به دنيااومده ني نيتون من مادرشوهرم ول نميكنه يكي نيس بگه بايدبه دل من بشينه كه نشسته

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره والاشمااخرش دلساگذاشتي الان به دنيااومده ني نيتون من مادرشوهرم ول نميكنه يكي نيس بگه بايدبه دل م ...

اره اخرش دلسا گذاشتم منم مادرشوهرم هی پیشم میگف ماهتیسا قشنگه من از ماهتیسا خوشم اومد مامان خودم یچی دیگ میگف البته ماهتیسام خودم بهشون گفته بودم تو لیست اسمای ک میخاسم بذارم بود ولی انتخاب اخرم نبود اخرش ی هفته پیش با شوهرم تصمیم گرفتیم دلسا بذاریم... نه37هفتم بی صبرانه منتظر اومدنشم.. شما چند  هفته ای؟ 

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
2728
کاش منم ماه اخرم بود..عزیزم اوین قشنگه من اسم پسر اروین خیلی دوس دارم بعدا میتونی اسم پسرتم بذاری ار ...

انشاالله به سلامتي بگذروني دورانتو ❤️چشم بهم بزني ميرسي من انگارهمين ديروزبودبه خانوماتوتاپيكشون ميگفتم كاش ماه اخرم بود😁ولي حالاترس اززايمان دردهاي وقت بي وقت تنگي نفس وببخشيدسرويس رفتن اشكمودراورده خواهر مرسي انشاالله اگ بعدي پسرشه ميخوام بزارم رادين😍

اره والاشمااخرش دلساگذاشتي الان به دنيااومده ني نيتون من مادرشوهرم ول نميكنه يكي نيس بگه بايدبه دل م ...

عزیزم خودت ببین چه اسمی ب دلت میشینه فقط همونو بذار وقتیم گذاشتی دیگ از خانواده نظر نخواه چون بازم گمراهت میکنن چون سلیقه هر فرد بادیگری متفاوته بگو اسمشو انتخاب کردم و اسمشو بگو

انشاالله به سلامتي بگذروني دورانتو ❤️چشم بهم بزني ميرسي من انگارهمين ديروزبودبه خانوماتوتاپيكشون ميگ ...

مرسی عزیزم...انشالله بسلامتی نی نی تو بغل کنی زایمان راحتی داشته باشی.رادینم قشنگه من بچم پسره نمیدونم چی بذارم ارتینم خیلی دوس دارم اینقد اسم زیاد شده ادم میمونه چی بذاره

اره اخرش دلسا گذاشتم منم مادرشوهرم هی پیشم میگف ماهتیسا قشنگه من از ماهتیسا خوشم اومد مامان خودم یچی ...

اهان قشنگه انشاالله به سلامتي ووزايمان راحتي داشته باشي گلم دلساازماهتيساقشنگتره من تازه ديروزرفتم تو٣٨هفته ١٧روزديگ برام تاريخ طبيعي زدن به اميدخدا

اهان قشنگه انشاالله به سلامتي ووزايمان راحتي داشته باشي گلم دلساازماهتيساقشنگتره من تازه ديروزرفتم ت ...

ممنون انشا.. شما زایمان خوب و راحتی داشته باشی😍

آوين اسم كرديه يعني عشق واسنات هم همسرحضرت يوسف يعني دختريكتاپرست 😊

معنی اسم روی شخصیت بچه خیلی تاثیر میذاره به چشم دیدم چیزی بذار که معنیش خوب باشه چون تو زندگیش خیلی تاثیر میذاره 

آوین خیلی قشنگه،معنیشم قشنگه پریماه قدیمی نشده؟البته ببخشید 

ن گلم چراعذرخواهي ميكني 😊والاواسه ست بودن بااسمم ميگن خودم آوين روخيلي دوستدارم حالاسريال ستايش روكه ديدن اون زنه بود پريسيماه ميگن اونوبزار😁

2706