2737
2734
عنوان

عجب در ب دری دارم

231 بازدید | 11 پست

ما روی زمین میخابیم بچه ام۳ ماهشه میزاشتیم وسطمون چند وقت  بود گزاشتمش کنار خودمون کنار هم خوابیدیم توی شب هر ۱ ساعت بیدار میشد پدرمو در اورد حالا دیشب استثنا  وسط دوباره خوابید دیدم قشنگ خوابید و فقط دوبار پاشد برای شیر 

من چ کنگ حالا یعنی وسط احساس ارامش داره

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

وسط چیه چه کار خطرناکی نمیترسین یه موقع تو خواب بیافتین رو بچه دختر دوستم همینطوری نزدیک بود خفه بشه خدا خیلی بهشون رحم کرد

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم ديشب خوب سيرش كردى تا كم بيدار شده

ن بابا مث هردفه 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2731

حالاکاری به شماندارم ولی اصلاخوشم‌نمیادبچه وسط پدرمادرش بخوابه 

احساس میکنم اگه هرشب این اتفاق بیفته زن وشوه ازهم فاصله میگیرن😂😂😂

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
وسط چیه چه کار خطرناکی نمیترسین یه موقع تو خواب بیافتین رو بچه دختر دوستم همینطوری نزدیک بود خفه بشه ...

وا خیلی گشاد  گشاد میخابیم بهم ک نچسبیدیم

لابد دوست داره نزدیک هردوتون باشه😍

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه
حالاکاری به شماندارم ولی اصلاخوشم‌نمیادبچه وسط پدرمادرش بخوابه  احساس میکنم اگه هرشب این اتفاق ...

د خب برای همینه خوابوندمش کنار 

2738
وا خیلی گشاد  گشاد میخابیم بهم ک نچسبیدیم

اونم شوهرش نفهمید اصلاتو خواب  چه جوری پاشو گذاشته رو بچه وزن اون وزن بچه طفلی اون زیر مونده بود 

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی

سلام وقتتون بخیر امیدوارم حال دلتون خوب باشه🙏

گپ  تو تلگرام که همه اعضا باادب ومهربون هستن 

خوشحال میشم تشریف بیارین😊بیشتر شب ها بحث شبانه داریم وهر چهار شنبه صندلی داغ

https://t.me/joinchat/ObbjbErbLIMt8uVYzQdCrQ