2737
2734
عنوان

درباره کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 4485 بازدید | 65 پست

من ترجیح میدم نترسم

اما بجاش رعایت میکنم خداروشکر کلا وسواسم اهل رعایتم امکان نداره برم بیرون دستم بخوره جایی بعد با اون دستم چیزی بخورم یا دستمو بزنم صورتم تا برسم خونه بشورمش‌..

بعدم ترجیح میدم جای استرس منتظر بچه ام باشم بشه ویگه زیاد استرس کشیدم از اول بارداری یه بار آلودگی بعد آنفولانزا بعدم اینه بدتر جو متشنج بنظرم آدم رو داغون میکنه 

توکل بخدای بالای سر انشالله که پخش نشه انشالله که بزودی راه حل پیدا شه و کلا ریشه کن شه فقطم بهداشت رعایت شه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
بچه ها تفاوت کرونا با سرماخوردگی چیه یجا خوندم کرونا سرفه خشک بدون اب ریزش بینی و عطسه داره... دیگ ...

من خداروشکر میکنم ابریزش بینیم کمه فقط وقتی میرم حموم ابریزش دارم...ینی چی بدون ابریزش ادم بیشتر میترسه خدایا به خودت پناه میبریم چقد چنددستگی تو اطلاعات و حرفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تلویزیون گفت چیزای سرد نخورین چیزای گرمی بخورین ویروسش ازبین میره هوا هم گرم بشه تموم میشه به گرما ض ...

دم نوش پرتقال هم خوبه پوست پرتقال رو بشورید باهاش دم نوش درست کنید

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2731
من ترجیح میدم نترسم اما بجاش رعایت میکنم خداروشکر کلا وسواسم اهل رعایتم امکان نداره برم بیرون دستم ...

منم نمی ترسم واقعا چیز زیاد بزرگی نیست میشه پیشگیری کرد

ملتی که وقتی ابنباتش میفته زمین فوتش میکنه و میزاره دهنش  کرونا کاریش نمیتونه بکنه الکی نگران ...

اتفاقا ملت ایران از نظر بهداشتی خیلی رعایت میکنند...

اکثرا اهل وضو و غسل ،خوردن غذاهای حلال و وواون چینی های همه چیز خوار از بس آشغال خوردن گرفتن و دادن به کل جهان این مریضی رو ...

چرا خودزنی کنیم.

2738
وای من داداشم قم دانشجوس الان تو راهه خونه اس میترسم ویروسی باشه چیکار کنم

توی قم اون همه آدم فقط خدایی نکرده برادر شما گرفته !هیچی آزمایش فقط معلوم میکنه

من حامله ام ینی بچمم با من میمیره ای خداا      

منم حامله ام خدا خودش محافظمونه نگران نباش..

فقط رعایت کن تو مهمونی نرو استرس نداشته باش

بیرون زیاد نرو فعلا آدابی ک گفته شده رو رعایت کن

من حامله ام ینی بچمم با من میمیره ای خداا      

نه گلم شما پیشگیری کن چرا همش انرژی منفی میدید به خودتون انرژی مثبت بدید 

غلط کردن میگن ماسک فایده نداره اتفاقاازطریق عطسه وسرفه فردآلوده منتقل میشه بلدم تادوهفته علایمش پنهانه ازکجابدونیم کی آلوده هست کی نیست حتماحتماماسک بزنیدوهربارازبیرون برمیگردیدبندازیددوربراباربعدیکی دیگه استفاده کنیدفقط توایران عقب مونده ست که براجبران کمبودماسک میگن میگن ماسک نزنیدفایده نداره متاسفم براکسی که تاپیک زده واونی که لینکشوگذاشت گول نخورید

منم حامله ام خدا خودش محافظمونه نگران نباش.. فقط رعایت کن تو مهمونی نرو استرس نداشته باش بیرون زیا ...

انشالله عزیزم بسلامتی رد کنیم این مریضی رو بچمون چ گناهی کرده اخه خدا بزرگه توکل بخدا..مرسی از راهنماییت عزیزم ولی همش دوس دارم تو جمع باشم چکارکنم؟  

غلط کردن میگن ماسک فایده نداره اتفاقاازطریق عطسه وسرفه فردآلوده منتقل میشه بلدم تادوهفته علایمش پنها ...

بله توی چین همه توی حتی کنفرانس خبری ماسک زده بودن حتما حتما ماسک بزنید 

2706