2703
2553
عنوان

درباره کرونا

4485 بازدید | 65 پست

سلام با رعایت بهداشت میشه از کرونا جلوگیری کرد .دست ها تون رو روزی چند بار با آب و صابون بشورید‌در حد امکان از منزل خارج نشید محیط خونه رو با اسپند یا عنبر النسا الکل ،وایتس هرروز ضدعفونی کنید.درمکان های عمومی ماسک بزنید.مصرف ویتامین cفراموش نشه با کسی دست ندید روبوسی نکنید .با یه سرماخوردگی ساده توهم نگیرید که کرونا دارید با رعایت بهداشت میشه از کرونا جلوگیری کرد انقدر نترسید کرونا هم مثل آنفولانزا ست بعدشم تقریبا نزدیک به ۲۰۰۰تا ویروس وجود داره که انسان میتونه بگیره کرونا هم یه ویروس پس زیاد نگران نباشید.از دارو خونه ژل شست و شوی دست بگیرید در مکان های عمومی استفاده کنید برای پاک کردن صفحه گوشی تون از مد های الکلی استفاده کنید .فعلا درمانی برای این ویروس وجود نداره فقط پیشگیری کنید تا می تونید پرتقال و دم نوش های گیاهی بخورید .

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
میخوام برم حرم دلم اتیش گرفته چطور با این جمعیت برم خدا لعنت کنه کسایی رو ک هر حیوونی میرسه میخورن ب ...

فعلا نرید اگه هم میرید ضریح یا درب رو نبوسید و از مهر مشترک استفاده نکنید

بچه ها تفاوت کرونا با سرماخوردگی چیه

یجا خوندم کرونا سرفه خشک بدون اب ریزش بینی و عطسه داره...

دیگه چه تفاوتایی داره؟؟؟؟؟؟؟

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
بچه ها تفاوت کرونا با سرماخوردگی چیه یجا خوندم کرونا سرفه خشک بدون اب ریزش بینی و عطسه داره... دیگ ...

تب و لرز و علائم شدید تنفسی

ما بیچاره که سرکار میریم...بچه هامون که مهد و مدرسه میرن....یکی از بچه های من سیستم ایمنی بدنش خیلی خیلی ضعیفه 

از مهرتا اردیبهشت همش مریضه....خدایا بچه هامونو فقط به خودت میسپاریم

مسئولین که کاری نمیکنن برای جلوگیری از انتشار بیماری😞

😶

تلویزیون گفت چیزای سرد نخورین چیزای گرمی بخورین ویروسش ازبین میره هوا هم گرم بشه تموم میشه به گرما ضعیفه پرتقال فک کنم سرده شربت ویتامین سی بخورین

برای خونه دارشدنموسالم بدنیااومدن بچمصلوات بفرستین ممنون🥰
2706