2726
عنوان

مادرشوهرممممم😖😖😖😖😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاله  😂😂😂چه با مزه . دمکه که سختره .  حالا برادر زاده ام به سیب زمینی میگه سیب زنمی ...

😀😀ایجانم  خداحفظشون کنه پسرمنم زیاد داره کلمات شیرین و اللن ۴سالشه کلا ق نمیتونه بگه و عاشق رنگ قرمزه و میگ گرمز 😀

ادمایه مظلوم همه جا مظلوم واقع میشن حتی اینجا در نی نی سایت😑😶🙄اخه نمیدونم چرا مدام تعلیق میشه کاربریم بدون هیچ حرفی 😔😔کاش نی نی یار جوابمو میداد چرا کاربریمو میترکونه این چهارمین کاربریمه دیشب عضو شدم صبح ترکیده بود اما جوابی براش ندارم خودم ... 🤔🤔😔🤐
2728
😍😍😍ماشاالله

فداتشم عزیزم با پسر خودت ایشالا 😘

ادمایه مظلوم همه جا مظلوم واقع میشن حتی اینجا در نی نی سایت😑😶🙄اخه نمیدونم چرا مدام تعلیق میشه کاربریم بدون هیچ حرفی 😔😔کاش نی نی یار جوابمو میداد چرا کاربریمو میترکونه این چهارمین کاربریمه دیشب عضو شدم صبح ترکیده بود اما جوابی براش ندارم خودم ... 🤔🤔😔🤐
😍😍😍ماشاالله

حذف شد عکس ؟؟؟

عه،شمام مشکل منو داری😥 من روم نمیشه صداش کنم،و این خیلی آزار دهندس

قبل اینکه تو جمع صداش کنی یا بلند صداش کنی وقتی خودش نیست مثلا پیش همسرت یا خواهرشوهر یا جاری بگو مادر جون یا مامان (مثلا فاطمه ) این کار کرد یا ... ی داستانی بگو . ی مدت بعد واست عادی شد به خودشم بگو .اینطوری خجالتت راحتر از بین میره

😂😂😂 ممنون و همچنین عزیزم

😘😘💙

منم باردارم اینو گفت گفتم نه شنا و مادرمو جفتتون ماورجون صدا کنه یا مامان جون...

مامانی اون میگه بهم بگن..یبار گفتم گفت نه حالا تا وقتش زیادم حساس نشدم که گیر بده

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
منم باردارم اینو گفت گفتم نه شنا و مادرمو جفتتون ماورجون صدا کنه یا مامان جون... مامانی اون میگه به ...

چقد رو دارن آخه

آخه اون در حدی نیست که پسرم بهش مامان بگه

مامان خودم نمیدونید چقد زحمت پسرمو کشیده، من شاغلم وقتی سرکارم مامانم نگهش میداره

بعد از زایمانمم تقریبا چهل روز یا یکم کمتر خونه مامانم بودیم و واقعا زحمت کشید، موقع ختنه بردیم ختنش کردیم، شوهرم ما رو گذاشت خونه مامانم اینا و خودش رفت سر کار، پسرمم همش گریه میکرد و تا ساعت ۴ صبح به کوب گریه کرد که من و مامانم نگهش داشتیم، وقتای دیگه هم خیلی زحمتشو کشیده، حالا به مامان خودم بگه مامان جون جاداره

باورتون میشه حتی برای پسرم قربونی نگرفتن، ما خودمون گرفتیم، اخه پسرم اولین نوه پسریشونه که پسرم هست😑😑😑

2706