2733
2734
عنوان

مادرشوهرممممم😖😖😖😖😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 60 پست

بنظرم مادر قشنگه... .پسر من ب مامان بزرگاش میگ مادرجون اینقدم شیرین میگه .. البته اینم بگم بقیه نوه ها میگن مامان پسرمن میگه چرا اونا میگن مامان اونکه مامان نیست اون مادره بزرگتره مامان تویی دختر خانوم خوشگل خانوم  😀آنالیز میکنه اساسی کلا یجورایی نگرانم زیادی زوم میکنه و میگ کی قشنگه کی قشنگ نیست بشدت هم از ارایش غلیظ بیزاره من بخام ارایش کنم خودش

میگ چ رنگ رژی بزنم کدومو نزنم موهامو چجوری ببندم و چطو شونه بزنم فرقم کدوم طرف باشه یا حتی برای لباس پوشیدن ... بخاطر همینا وختی گفتم برو بقل مامانی گفت بگووو مااادر نگو مامان 😀😍

ادمایه مظلوم همه جا مظلوم واقع میشن حتی اینجا در نی نی سایت😑😶🙄اخه نمیدونم چرا مدام تعلیق میشه کاربریم بدون هیچ حرفی 😔😔کاش نی نی یار جوابمو میداد چرا کاربریمو میترکونه این چهارمین کاربریمه دیشب عضو شدم صبح ترکیده بود اما جوابی براش ندارم خودم ... 🤔🤔😔🤐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر سخت می گیرید بابا ، مادرشوهر بچه رو محل نده میگید فقط نوه های دختریش میخواد زیاد بچتون تحویل بگیره میگید حس مالکیت داره . خب داشته باشه اصلا فکر کنه بچه اونه . مگه واقعیتو میتونه عوض کنه . خب خیلی ها رو دیدم به مادربزرگشون میگن مامان جون . شمام به بچه یاد بده بگه مامان جون . چی میشه ؟؟؟ مامان بودن شما زیر سوال میره ؟؟

2731

راستی اگه اون یکی نوه هاش مادر جون صدا میکنن اینم بعدا مثل اونا مادر جون صداش میکنه ول کن تو خونه هم همش پیشش وقتی حرف مادرشوهرت میشه بگو مادر جون بذار اونطوری صدا کنه 😂

من مادرشوهرمو هیچی صدا نمیکنم.همش درتلاشم درموقعیتی قرار نگیرم که مجبور بشم صداش بزنم.

اره واقعا ..نمیدونم چرا این جوریه..من الان ده سال بیشتر ازدواج کردم ولی هر بار که صدا می کنم اذیت میشم..خیلی دلم میخواد بگم حاج خانمی چیزی ..اخه خیلی ام جوون ..نمیدونستم از اول چی صدا کنم ..طبق گفته جاری بزرگه منم گفتم مامان

بنظرم مادر قشنگه... .پسر من ب مامان بزرگاش میگ مادرجون اینقدم شیرین میگه .. البته اینم بگم بقیه نوه ...

خدا حفظش کنه عزیزم . خواهر زاده منم نمیتونست بگه مادر جون میگفت مهجون 😂 الان کلاس چهارمه من هنوز به زبون اون به مامانم میگم مهجون

چقدر سخت می گیرید بابا ، مادرشوهر بچه رو محل نده میگید فقط نوه های دختریش میخواد زیاد بچتون تحویل بگ ...

باور کنید بچه منو در حد بچه های خواهرشوهرم تحویل نمیگیره، حالا تا یک سالگی فقط دنبال عیب و ایراد بود برای پسرم

باور کنید انقد از این کارا کرده پسرمم اصلا دوسش نداره و طرفش نمیره

2738
نوه های دختریش میگن مادر جون 

خوب شما یادش بده  بگه مامانبزرگ.یا مادرجون.توی خونه مدام بگو رفتیم خونه ی مامانبزرگ با بچه ها بازی کردی و ...  یا عکساشو نشون بده بگو این مامان و بابا و مامانبزرگ و عمه و... بچه براش حک میشه این مامانبزرگه.اگه گفت چرا میگه مامانبزرگ بگو بچس دیگه بقیه ی بچه ها (یهمسایه)رو دیده میگن مامانبزرگ 

خوب شما یادش بده  بگه مامانبزرگ.یا مادرجون.توی خونه مدام بگو رفتیم خونه ی مامانبزرگ با بچه ها ب ...

آفریننن

از یه طرفم پسرم تازه دو سالش گذشته نمیتونه مادر جون بگه براش سخته

باور کنید بچه منو در حد بچه های خواهرشوهرم تحویل نمیگیره، حالا تا یک سالگی فقط دنبال عیب و ایراد بود ...

میدونم خیلی سخته . یکی باشه هر لحظه رو مخ آدم باشه بخواد در مورد بچه آدم نظر بده اما متاسفانه کاری نمیشه کرد . مجبوری به خاطر همسرت کوتاه بیای . چون چاره ای نیست بی خیال باش . هر چی میگه حساسیت نشون نده . بگو چشم اما کار خودت بکن . میگه بهم بگه مامان . شما اون چیزی که دوست داری به بچه ات یاد بده . مادرشوهر دوستم به نوه های دختریش گفته بگید مادر جون،  به بچه دوستم گفته بهم بگو ننه . دوستم حرص میخورد . دیگه این مسائل بوده و هست چه میشه کرد . حواست بره جای دیگه از بزرگ شدن بچه ات لذت نبردی .پس بی خیال باش

2706