2737
2734
عنوان

میترسم برم دکتر

447 بازدید | 23 پست

گلدم از صبح خشک شده و یکمم درد میکنه و سرفه خشکم‌تک و توک میکنم. نرم بگن مشکوکی قرنطیتم‌کنن

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا معاینه می کنند  من خودم الان آلرژی دارم فردا باید برم دکتر دیگه دارم میمیرم

آخه هیچیم‌نبود فقط سرفه خشک و گلو درد . تو گوگل خوندم از علایمشه

2731

من الان از دکتر اومدم از گلو درد وگوش درد دارم داغون میشم😔

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست

خب منم تمام علائم کرونا رو دارم 😂😂😂😂باید گریه و زاری کنم که وای کرونا گرفتم😐😐😐😐😐

برو دارچین و عسل و سیاهدانه بخور خوب میشی😝

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2738
آخه هیچیم‌نبود فقط سرفه خشک و گلو درد . تو گوگل خوندم از علایمشه

من خودمم الان گلوم درد میکنه میترسم برم نمیدونم آلرژی یا یه چیز دیگه

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔

من الان سفر اومدم اراک میگن کرونا اومده قم و اراک دیگه

گفتم درجریان باشین فردا اگه منو ندیدین تاپیک بزنید در اثر کرونا فوت شدم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
من الان سفر اومدم اراک میگن کرونا اومده قم و اراک دیگه گفتم درجریان باشین فردا اگه منو ندیدین تاپیک ...

خدا نکنه

دکتر اسمی ازش نبرد؟؟

وای دکتره زن بود خاب  بود گفتم خانم دکتر کرونا نباشه با بداخلاقی گفت کرونا علائمش گوش درد خب ابنا مثه ادم بگو نه عزیزم😞

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
منم دارم بهت دارو چی داد

کپسول اموکسی سیلین ی قطره برا گوشم فقط همین😞

2706