2733
2734

شیرزردجوبه

شیر نشاسته.

پدی کاف.

قطره منتول.

شیرعسل.

عسل وابلیمو 

فایدع ندارع ک نداره

خدایا بکشم راحتم میخاد خون بیاره بالا

خب ببر بچه رو دکتر چرا نشستی سوال میپرسی . 

اینقدر دلم ازش گرفته که اگر برگرده به وقتی که عاشقش شدم بازم سخته فراموش کردن ظُلمهایی که در حقم کرد. تو رو با خدات تنها میزارم. و میدونم یه روزی چرخ روزگار میچرخه به اون سمتی که من میرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا سرفه فقط شربت گیاهی بنفش باریج خوب جواب میده

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2728
2738
چندبار ببرم.میگه بستریش کن.اخه تو این واویلا کرونا بچمو ببرم دستی خودم تو ویروس

نگفتن دلیلش چیه ؟ شاید آلرژی داره بچه . 

اینقدر دلم ازش گرفته که اگر برگرده به وقتی که عاشقش شدم بازم سخته فراموش کردن ظُلمهایی که در حقم کرد. تو رو با خدات تنها میزارم. و میدونم یه روزی چرخ روزگار میچرخه به اون سمتی که من میرم
چندبار ببرم.میگه بستریش کن.اخه تو این واویلا کرونا بچمو ببرم دستی خودم تو ویروس

این شربت رو امتحان کن انشاالله زود خوب میشه دخترم هربار سرفه میکنه اینو میدم یه روزه خوب میشه

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

من بچم سرش میرفت رو بالش سرفه شروع بود با شربت اوپیوکاف بهتر شد یه شربت گیاهیه حدود ۲۰ تومن هم قیمتشه . مزش هم خوبه . آرام بخش گلو هستش 

2706